Tema: Policija
Pogledaj jedan post
Old 23.11.2009., 19:45   #14
Quote:
killerknez kaže: Pogledaj post
kao što vidiš gore navedeno od kolega nemaš ti pojima o životu i radu policije i njihovim odlukama koje moraju donijeti u sekundu, dvije nitko ne osporava tvoje titule koje imaš ali nemoj nekog blatiti, dao sam ti primjer pa mi odgovori. Lako je biti general poslije bitke (stara narodna) stavi se u situaciju policajca, najvjerojatnije je tvoj najuzbudljiviji dan na poslu kad sjediš negdje u uredu i gledaš po internetu policiju i njihove filmiće, JA te ne omalovažavam niti vrijeđam ali ti želim reći da nemaš pojima o policiji niti o policijskom poslu i zato nemoj blatiti nekoga koga ćeš prvog zvati kad ti neki klinci stan do tebe naprave tulum da ne možeš spavati, kad te idiot bude stao vrijeđati i ne daj bože fizički napadne kad prelaziš cestu gdje nije zebra, i gro stvarčica na koje budale samo čekaju da normalne ljude napadaju i vrijeđaju to sam ti želio reći a za tvoje titule se ja ne brinem i želim ti da ih imaš 100 puta više kao i svojih akademskih čega već.
Vec vidim da ova tema vodi u krivom smjeru.

Pogledaj moj prvi post u ovom topicu i trebao bi moci vidjeti da sam citirao samo jednu netocnu tvrdnju HexMaster-a, a niti jednom rijecju nisam opisao taktiku i metodologiju postupanja bilo kojeg policajca.

E sada, da se ne osvrcem na ove tvoje fraze "ali ti želim reći da nemaš pojima o policiji niti o policijskom poslu ...", zelim ti reci da sam i ja pripadnik policije sa 16 godina rada na ulici, iliti policajac i jako dobro, vjerojatno bolje od vecine sudionika ove rasprave znam sto znaci intervenirati, kako intervenirati, koja sredstva prisile i kada koristiti, znam koga ce se zvati kada vi nemozete spavati, znam kako mi (nam) je kad me (nas) vrijedjate i napadate, itd.

killerknez, dobronamjerno, nemoj takvom retorikom, nikad neznas dali ti je sa druge strane netko ko savrseno razumije temu ili ne ...

I, dobronamjerno sam te pitao sto znaci sec obzirom da ja neznam sta znaci. Mozda i ja naucim nesto novo ...

Zadnje uređivanje Azriel_ : 23.11.2009. at 19:53.
Azriel_ is offline