Pogledaj jedan post
Old 06.04.2010., 13:18   #83
Quote:
bata konj harmonikas kaže: Pogledaj post
sto volim sto se koljete pravi topic za pravu stvar jos da je film izaso najesen tamo oko 11. mjeseca.....
inace gledao sam nekromantik i nije mi se ideja svidjela, generalno nekrofilija mi jednostavno nije smijesna i ne vidim ni neku drugu asocijaciju koja bi imala smisla. onaj canibal holocaust ima dobru shemu al prebolestan je, meni daleko bolesniji od nekromantika gdje lik nateze truplo i drka dok se ubada nozem -.-

nadam se da je srpski film ipak malo blize manhunt-u, ideja je vrhunska i treba neke stvari nabit na nos ovoj jubito generaciji, treba imat muda za to a ako srbi nemaju muda....eto vam filmic na svim portalima o tome kako ameri s gustom trgaju ljude u komadice u iraku (valjda). to nije bolesno i to ne treba zabranit? jebanje male djece na malim ekranima vasih tv prijemnika? pa sta onda, mozda je svecenik.
Nekromantik je sranje, na taj film ne vrijedi trošiti previše riječi

A što se Srpskog filma tiče, najbolje je sačekati da se pojavi pa ćemo sami prosuditi. Po traileru se može zaključiti kako je sve profesionalno urađeno, a ostalo ćemo tek vidjeti
Vepar is offline  
Odgovori s citatom