Pogledaj jedan post
Old 19.10.2006., 09:41   #9
Pozdrav,

Nedavno sam nakon godinu dana traženja kupio zemljište u Samoboru da bi prošli tjedan bio zaveden u gruntovnici i katastru kao jedini vlasnik parcele. Dakle slijedi prikupljanje dokumentacije za dobijanje lokacijske i građevinske dozvole, a onda i početak gradnje.

Tek sam počeo s planovima oko izgleda kuće budući da sam čekao na upis vlasništva, a i nisam se još ni upoznao s protokolom koje sve korake moram napravit i koju dokumentaciju pripravit da bi podnio zahtjev za izdavanje lokacijske dozvole pa bi molio Renatu i ostale ako znaju što mi slijedi da mi kažu ili me upute gdje se može pročitat.

Također bi zamolio Sky_Cruisera da kaže gdje je to saznao da se Ytong kuća može dobit za oko 450-500 eur /m2 bruto?
Inače ja sam pred nešto više od godinu dana razgovarao s jednim građevinarom koji preferira Ytong izgradnju da vidim isplati li se uopće zezati s gradnjom i tad mi je rekao da njegova građevinska firma gradi za 450E/m2 ključ u ruke. Nažalost izgubio sam negdje njegove podatke u moru drugih brojeva i oglasa dok sam tražio i konačno pronašao zemljište koje na nešto liči i da ima uredne papire.
polu is offline  
Odgovori s citatom