Tema: Uvoz iz Kine
Pogledaj jedan post
Old 30.09.2007., 09:32   #40
Quote:
zlatka kaže: Pogledaj post
Bože! dođe mi da vrištim. Koja crna Kina. Kakav uvoz iz Kine. Pa jer ih nema dosta. Prodaju smeće, pa im svako malo, po svijetu povlaće škart prozvode. Ali naravno sirotinji u Hrvatskoj to uopće ne smeta. Nikada, baš nikada, ne kupujem kineske proizvode. Radije platim nešto više nego da kupujem to smeće. Nikada u životu nisam ušla u njihove trgovine a bogami i neću. Dajte ljudi prodajte proizvode naših firmi, da rade naši ljudi, a ne da se na svakom čošku sudarim s nečim malim debelim (kinez). Znam da je skuplje, ali uvoz smeća nije rješenje.
Pretpostavljam da cura iz uvodnog posta ne kupuje šnalice za kosu i gluposti koje možeš naći u chinese shopu. Kinezi su ti uznapredovali u proizvodnji koječega i pola stvari koje kupuješ iz Italije i drugih zemalja je proizvedeno u Kini jer sve firme koje znaju za sebe i žele opstati, a proizvode stvari namjenjene široj potrošnji premještaju proizvodnju u Kini ili negdje drugje, u Kinu najviše jer je jeftina radna snaga.

Bilo kako bilo, očito zna da će prodat to, nuditi ljudima sa prosječnom plaćom skupe stvari, je ćorav posao.

Meni je stvarno to neko kvazi domoljublje, u poslu nema domoljublja.
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom