Pogledaj jedan post
Old 31.05.2012., 11:32   #33
Cure moje ja nemam pojma zasto se stavlja na dodatni progesterona nakon 12-13 tjedana.....opcenito nemam bas pojma o trudnoci jer sam se toliko bila dala u proucavanje svega vezanog za zatrudnjivanje i postupke kao da mi se trudnoca nikad nece desiti.
I bas sam razocarana sto nemam adekvatnog doktora za pracenje, jer iako vjerujem da je dijagnostika uredu treba mi i doktor s kojim mogu pristojno porazgovarati. Buduci da sam ostala u klinici onda ne mogu k primarcu (osim po uputnice trazene s klinike jer se primarac nebi htio mijesati u posao mpo lijecnika, sto donekle shvacam), a ako idem privatno opet kako da dobijem uputnice za neku eventualnu pretragu kad mi ih privatnik ne moze izdati
Trenutno sam na cudu s bazalnom koja je pala zadnjih dana
Osjecam se inace OK i ne krvarim, tu i tamo neka sitna smedja flekica i to je to, od sinoc nemam ni kontrakcije....
Sad sam u 8 tjednu i moram cekati jos gotovo dva tjedna na sljedeci pregled.........
Think.pink jutros sam bas mislila na tebe Vidim da si i dalje pozitivna i funny pa pretpostavljam da je ultrazvuk (bez obzira na utrice) bio
Da ne zachatavam ovdje pretrazit cu malo tvoje postove da vidim sto se dogadja
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom