Pogledaj jedan post
Old 31.05.2012., 18:48   #40
Quote:
RedDoor kaže: Pogledaj post
Ajme koje ste vi sretnice, pa meni moj primarni nece nista dati ako to nije zatrazeno s humane reprodukcije
Ne kuzim Think, pa gdje ti ides ginu? Mi smo negdje u blizini po stanovanju, ne spadas li i ti u Opatiju? Mozes i na PM.

A taj Petrovic definitivno IT IS! Samo moram nekako doci do njega, ako znas kontakt salji!

Sto se tice 3/4 D to planiram potegnut bilo gdje u HR privatno gdje god cujem da je najbolje, ali jos nisam u toj fazi. A koliko vidim imat cu jako puno svakakvih pitanja i nedoumica osim tih velikih pretraga tako da mi je zaista nuzno imati strpljivog doktora.
Nije mi zao dati tu i tamo parsto kuna za neki hormon ili neku pretragu, niti ce mi bit zao dat za 3D, ovo definitivno nije vrijeme za stednju, ali obzirom na financijsku stisku rado bih da barem neke uputnice mogu ganjati preko socijalnog kad nas vec to socijalno svih tako skupo kosta svaki mjesec...mislim da zasluzujemo!
a gle jedna priča ti je po meni socijalac prije trudnoće dok si bila pacijent humane, a druga priča sada kad si trudnica. iskreno, po meni ne možeš očekivati da ti socijalac izdaje samo uputnice i lijekove, a da nema uvid u drugu dokumentaciju. npr ja ako odradim pregled u Zg privatno, obavezno donesem sve nalaze i skupa to prokomentiramo. dakle, nije stvar u tome da sestri samo dam papire i tražim recepte. isto tako me socijalac svaki put pregleda i npr ne paše mi baš da je svaki put vaginalni pregled i utz, ali eto on na tome inzistira.

odlučila sam se voditi trudnoću kod socijalca, ali s obzirom na to da on nema uvjete za neke velike preglede radi opreme sam ipak morala kombinirati sa privatnicima.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom