Pogledaj jedan post
Old 30.08.2013., 13:03   #8
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
E to, to. Na to sam mislila. Meni se to čini ok zbog konkretne usmjerenosti.
Tamo je sljedeci tjedan taman prijava za jesenki rok upisa.
http://scit.kif.hr/

O kvaliteti ne znam i ne bi...
Činjenica je da je jako teško naći školu/tečaj koji je kvalitetan a da je neke normalne cijene. A ako se i i nađu, ni to nije garancija da izbacuju kvalitetne kadrove. Uvijek najviše ovisi o pojedincu. Kad sam ja išla na prekvalifikaciju za masera, odabrala sam stvarno kvalitetno Učilište. Izdriblali su nas u nulu, i tko je htio naučiti mogao je od tamo ponijeti jako puno. Svejedno, od nas 15 koliko nas je bilo u grupi, eventualno bi dvojici kolega platila za masažu.

Quote:
ljutakopas kaže: Pogledaj post
Imam i ja pitanje na tu temu.
Bratić mi se godinama bavi sportom, nogomet, borilački, rukomet, a sad već petnaestak godina ide u teretane i tijelo je izgradio do savršenstva.
Njegov frend je vlasnik teretane i nudi mu posao tamo, on bi bio u jednoj smjeni, frend u drugoj.
E sad, bratić nema nikakvu školu ni tečaj tog tipa, pa jel bi smio raditi tamo? S tim da ne bi ljudima slagao treninge i programe, nego pazio na red u teretani, eventualno pomogao nekom kod vježbe?
Isto vrijedi i za tečajeve ove vrste. Papir nije nikakva garancija. Ali ga je bolje imati ako se netko misli time baviti, jer je pitanje vremena kada će uvesti kontrole po klubovima. Što podržavam. Sada je to totalno siva zona.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom