Pogledaj jedan post
Old 18.11.2013., 16:03   #37
Pitanje za vas koji ste kod IB.
Uplaćujem sredstva na njihov račun i bankovni službenici po starom hr običaju ne znaju svoj posao,konkretno u PBZ-u mi danas voditeljica kaže, nakon što je nazvala njihovog brokera(PBZ), da dionice mogu kupovati samo preko njih a da po zakonu nije dopuštena direktna uplata kod stranog brokera!
Znam da se može jer sam već uplaćivao preko Splitske banke za USA prije dvije godine a slao sam direktno i brokeru u Makedoniju preko internet bankarstva(opet PBZ) ali je ograničenje na 3 000 eura.


Sad to pitanje,ovo su upute od IB,zna li netko što točno treba upisati,pošto bankari većinom nemaju pojma,dakle,ovo traži PBZ u zahtjevu za izvršenje doznake:
Broj računa banke:
IBAN:
Broj računa korisnika doznake u banci:
Država u kojoj se vrši uplata je valjda USA,iako je broker iz UK?

Ovo su upute od IB:
Visit your bank and request an Wire transfer to your IB account.
You must provide the following information to your bank to initiate the Wire transfer.
Citibank, N.A. (New York Branch)
111 Wall St, 19th floor, New York, NY, 10043, United States
Bank SWIFT BIC Code: CITI US 33
ABA Number: 021000089
Bank Account Name: Interactive Brokers UK Ltd.
Bank Account Number: 30806988
Wire Beneficiary Address: Interactive Brokers (U.K.) Ltd, One Carey Lane, Fifth floor, London, England, EC2V 8AE, United Kingdom
For further benefit to: Uxxxxxxx / Torente33

Zahvaljujem.
__________________
Na burzi moraš biti budala da uspiješ,oni najbolje prolaze,jer samo budale kupuju kad pametne glave crnjače o kraju svijeta i ekonomije....
torente33 is offline  
Odgovori s citatom