Pogledaj jedan post
Old 18.01.2016., 09:33   #80
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
neki ce mozda reci, zasto o tome ne pricas s njom, zasto ovde s nama, vjerujte pricao sam ja s njom, ali vise ne znam, kroz ovaj nas odnos ona je nekako uvijek bila hladnija i tu neku hladnocu sam i ja prihvatio i takav postao, zivot se pretvori u rutinu, posao, djeca itd, razgovori o dnevnim stvarima i obavezama.
ali sve ove moje sumje su pocele od prije tri godine otprilike, kad je predlozila da uzmemo neku sexualnu knjigu da probamo neke nove poze, kad je pocela masturbirati, htjela je kupit i vibrator ali je odustala ne znam zasto, izlasci s frendicama vani, navecer, po danu( s frendicama do kojih joj bas nije ni stalo, nego eto mora s nekim izaci) kupovina novog sexy donjeg vesa, kojeg ja u biti nisam nikad ni vidio na njoj( jer kad bi imali sex navecer znate i sami kak to ide djeca zaspu skines spavacicu i to je to) uredjivanje, ujutro prije posla ode u wc ponese salicu kave, upali cd i sminka( prije bi ujutro popili kavu zajedno i onda bi ona isla sminkat se spremati za posao itd..

plus kako su se sve te promjene dogadjale, broj nasih seksualnih odnosa se smanjivao, kao i konverzacija i neka bliskost.
Brak je meni izgledao kao bracna sigurna luka, jer kao sto sam rekao razvod bi znacio ekonomski krah, kraj. imamo solidna zanimanja, prosjecna tako da primanja nisu neka da smo neki bogatasi, tako da smo jako ovisni od dvije nase place. razvod bi bio ekonomski krah, pogotovo za mene. E sad... kakav je nas odnos u posljednje vrijeme???!
Posljednjih sest mjeseci nismo imali sex, odnos je inace ok, ono normalno sve, pricamo i to, rade se dnevne obaveze i tako recimo sve fukcionira osim toga da nemamo sexa.
posljednja 4 tjedna kod nje sam primjetio veliku nervozu, dan ok, drugi dan uzas i stalno mi se cinilo kao da trazi razlog za svadju, bilo koji od onog zasto nisam jucer bacio smece...ali ja tu njenu svadju nisam htjeo prihvatit, diplomatski bi odgovorio i tu bi bio krak svadji, sex nismo imali 6 mjeseci ali kako sam vec rekao ona se pravdala tim preranim klimaksom i kako se sad tesko ili nikako moze vise uzbudit, i samim tim nema zelju ni zapocinjati, tako da bi me ona samo zadovoljila bez da ja nju diram i tako, posljednih mjesec kad bi joj se primakao u krevetu, samo bi mi odgurnula ruku, i kao inace u svemu i tu se nadala da cu poludit i posvadjat se sa njom, jer kao sto sam vec napisao samo je trazila neki razlog posljednja 4 tjedna da se posvadjamo, barem sam takav dojam ja imao.

ma stalno spominješ prerani klimakterij,a mogu ti reči većina žena tek tada oslobađa libido u potpunosti,jer su joj skinuti strah od trudnoće i potrebe za bilo kakvom za zaštitom.
Činjenica da joj ti više nisi seksualno privlačan,a ona ti to ne želi brutalno reči.
I vjerojatno nema nikakvog ljubavnika,što ne isključuje da je u datom momentu neće privuči neki drugi muškarac.
Pogledaj istini u oči,pomiri se s tim,ne pokušavaj prebacivati krivnju ne potencijalnog suparnika,da bi spasio svoj ego.Niti biste bili prvi niti posljednji,koji tako žive.
Ako iz bilo kojeg razloga,razvod ne dolazi u obzir,uvijek tebi ostaje opcija da ti nađeš ljubavnicu tj ispunjenje vlastite seksualne potrebe.
No ne laži!
Ne cendraj tj moljakaj!
Ne ucjenjuj!

Samo jednom joj mirno i ozbiljno saopći,da ćeš to učiniti i nikada više ne jaši po toj temi.Ne sili je više na ništa.
Da je moj bivši tako postupio tj nije masivno lagao,pa iz aktivnog bračnog seksualnog odnosa,otišao na tuđu livadu,brak ne bi bio razveden....

I još jednom pročitaj posljednji post od radical change.
Bez dlake na jeziku,ali točno!
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom