Pogledaj jedan post
Old 14.05.2017., 14:55   #148
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
[LIST]Emmanuelovi roditelji su bili liječnici (Mjesec je vladar 6. polja), ali iz njegove biografije se čita da je na njegovo odrastanje veći utjecaj imala jedna starija osoba - baka s mamine strane koja mu je u mladosti otvorila vrata za čitanje i kulturu. Očito za njegovu političku i predsjedničku karijeru puno bolje zvuče ti njegovi provincijski korijeni tj. to da ga je odgojila nepismena baka, nego da je odrastao u obitelji privilegirane pariške elitite (Venera/vladar 4. polju u Jupiterovom znaku).

Mjesec je i vladar 7. polja (baka s mamine strane) pa je svoju partnericu donekle izabrao po uzoru na nju.
Meni je zanimljivo i ovo kako se oba roditelja objašnjavaju Mjesecom.
Možeš li to malo objasniti? Nekako mislim da ugl. smatramo da Mjesec opisuje majku, a znači može se reći da Mjesec opisuje roditelje, i jednog i drugog? Možda općenito tip obitelji ili neku preovladavajuću 'vibru' u obitelji?

Znači, 7. kuća je i baka po maminoj strani?
Možeš li, molim te, reći koje kuće oposuju djedove i bake po majčinoj i očevoj strani?

Oprosti što je na ovoj temi, možeš prebaciti na neku primjereniju, ali nastavljam se na ovo tvoje tumačenje jer mi se otvaraju neke mogućnosti gledanja karte koje do sad nisam znala.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom