Pogledaj jedan post
Old 16.09.2017., 15:56   #48
Quote:
Sadokann kaže: Pogledaj post
Kada je u društvu razum toliko nadjačan emocijama, onda imamo što imamo.
Za klub koji je loš 20 god. se forsira neki status božanstva. Igra i rezultat mogu biti katastrofa al bitna je "atmosfera", koju "tamo neki hladni Dinamo ili Rijeka nikad neće imat". Nema veze što su bolji on nas i ljudi imaju neki rezultat, mi smo najbolji i "oni to nikad neće razumit"
Da, eto to , njega sam izvuka ka najočitiji primjer naroda jer sam zna da će se svatit..A ima toga u svim segmentima, i ne govorin o navijačima da ne bi govorili da di ćeš navijače za primjer.
Najluđi grad i to, nemogu oni to razumit, mi bolje jebemo, ako oni drugi uopće jebu, stavi cvike sunčane, podigni nogu na stupić i pričaj na mobitel da te vide , ono najlipši grad na svitu s jednom panoramskom slikom s marjana prema rivi, ostalo nema veze od smeča i govana i disfunkcionalnosti , lako ćemo,imamo nula doprinosa civilizaciji al nemoš ti to razumit.Gasi se ambulanta u Spinutu , 3000 nas mora bit raspoređeno daleko ali ne daj bože da nam hajduk ugase , Stipica izdajnik bla bla. Nema veze šta se nismo u stanju branit od zamućene vode, poplave, požara, snijega, itd, ekocid, ekonomocid ....

No eto, drago mi je da nisam jedini.No ovo je digresija , ka ono gori o foteljašima i ko su koju mi ni namjera forsirat , jer i tamo si mrzitelj svog naroda na svaku kritiku i nazivanje stvari pravim imenom.
__________________
King of fools

Zadnje uređivanje Horovathos : 16.09.2017. at 16:48.
Horovathos is offline  
Odgovori s citatom