Pogledaj jedan post
Old 14.01.2011., 12:02   #2
Uopće se ne opterećujem takvim likovima

Već kad ih ne mogu prebiti, uzvratim riječima.

Onima koji spominju G-točku mrtvo-hladno bi uzvratila da vjerojatno niti ne znaju gdje se nalazi.

Ipak, jednom mi se dogodilo da sam tipa vojničkom čizmom maznula u jaja, a nakon toga svaki put kad bi me vidio pognuo bi glavu posramljen.
Ako si dovoljno oštra bude ih sram.

Trebaš samo znati spustiti kajlu

Sjećam se konobara u jednom kafiću koji je okolo pričao kako me upoznao "u biblijskom smislu" (a nije), pa sam samo uletila u vrijeme najveće gužve, ugasila glazbu, došla do njega i prilično ga glasno pitala "I, kad si ti ono mene jebao? Izgleda da si bio izuzetno loš i neizdržljiv budući da se ja tog događaja ne sjećam". Tjedan dana je bio redikul, a ja sam imala besplatnu kavu

Hvatanje za guzicu i slične "u prolazu" fore izazivaju u meni automatsku reakciju šamara/čupanja kose. Pa probaj ponoviti ako si frajer. Jednom u busu me neki Talijan probao uhvatiti za guzicu. Dobio je lakat u rebra, a da nisam ni okom trepnula.

Ma ono, uopće se ne uzrujavam oko takvih, sigurno ih ja neću odgajati ako to roditeljima nije uspjelo ili im se nije dalo
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline