Pogledaj jedan post
Old 24.10.2006., 19:01   #62
Nisam vidjela da je netko spomenuo, al meni je odlican casopis Schoner Wohnen (u boljim kioscima Tiska i Algoritmu - 44 kn). Samo, nemojte se previse zanositi jer su stvari uglavnom dosta skupe, ali mozete dobiti poneku ideju za uredjenje i vidjeti neke doooobre, uglavnom modernije kuce i stanove.
Na www.livingathome.de imate izbor od 5 casopisa-o dekoraciji, uredjenju stana ili vrta, lijepim kucama..... linkove za fotogalerije o uredjenju za odabrani stil... ma svasta. Istrazite malo sami.

Ako pak vise volite biti samsvojmajstor onda preporucam Maison&Travaux (skoro svi kiosci Tiska i Algoritam - 19kn) - oni imaju korisne clanke popracene fotografijama od bojanja zidova, postavljanja tusa ili plocica... do izrade krova.... i lijepe kuce i sl...

Nemojte kupovati jeftine talijanske casopise tipa Casaviva (osim mozda ponekad Brava casa nije tak losa) jer su puni beskorisnih reklama, a znala sam naici i na slike koje su ukrali iz SW-a i drugih, davno objavljene... Ona nasa Lisa o uredjenju (ne znam tocno kak se zove) mi je isto losa.

Nego, ako ste u Zagrebu, Algoritam je naravno zakon. Mozes prolistati casopise i skupljati ideje i nitko te ne tlaci zbog toga. Za razliku od baba-na-kioscima koje ti upute ubojiti pogled cim posegnes za nekom tiskovinom. Jednom su se dvije takve udruzile u graktanju protiv mene u onom kiosku kod Cibone, a lijepo sam ih pitala da li SAMO mogu pogledati koje je izdanje MT-a, da ne kupim isti kakav imam... Cast tetama na kiosku u centru Zaprudja! Uvijek su bile ljubazne.
Toliko...
I jos, jel netko kupovao namjestaj iz INTERIA ili zna nesto o kvaliteti istog??? Svidjaju mi se kutne garniture i kauci...
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom