Tema: Bijela kosa
Pogledaj jedan post
Old 25.05.2004., 13:43   #20
Quote:
PrittPen kaže:
e cure puno hvala!!! samo još jedno pitanjce, croft, kakva je tebi prirodna smeđa - svijetla, tamna, srednja?

ako još netko ima iskustva neka napiše, i will be very grateful.... topic je sad malo zbrkan ali nema veze, valjda će se skužit problematika
ja ti imam ovakvo iskustvo - inače kosu farbam otprilike svaka 2-3 mjeseca u potpuno drugu boju..tako da svaka vlas ima 500 slojeva

to bi značilo da sam od nove godine bila:

- crna
- crvena
- i sad sam plava

da iz crvene dođem u platinasto plavu trebala su mi dva posjeta frizeru - ali samo zato kaj mi je prvi put zajebo i tresnuo gore neku sivu kao da ublaži kričavost pa me vratio skoro pa na početno stanje

drugi put sam mu zaprijetila smrću ako to napravi i uspio se suzdržati i sad je super cool

što bi značilo da svakako napraviš kod stručne osobe, ali da ublažavanje kričavosti ne dopuštaš niti u ludilu..ako se dok je kosa mokra i čini da su ti vrhovi fluorescentno narančasti, kad ju osušiš to će dati baš cool štih..prirodniji

isto tako..jest da mi je kosa sama po sebi jako izdržljiva, ali kad ti napravi stručnjak 2 45minutna držanja blajha u 10 dana nisu mi uopće spalila kosu.

p.s. ovo crvenkasto što cure spominju dešava se kod cura koje u kosi imaju crvenkasti pigment..ali više je izraženo kad se farbaš običnom bojom nego blajhom..imam isti problem, ali s blajhom sam ga zatukla u korijenu
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom