Pogledaj jedan post
Old 25.11.2014., 10:48   #8
Ovisno od toga sto znaci dijeliti skrbništvo?Nisam siguran da cu na to pristati.Ne zelim vise biti rob toj zeli.Za djecu samo sve najbolje ali za nju vise nista.
Pa i pod uvjetom da ona dobije skrbnistvo i izgubim prvu rundu.
Necu se predavati i borit cu se za dobro djece.Ako se ipak varam i njima bude bolje kod nje, tada mi je najlakse placati alimentaciju i uzovati ono vrijeme koje cu dobiti sa njima.Nekakva suradnja, dijeljenje sa tom osobom ne dolazi u obzir.Djeca bi trebala u idealnim uvjetima imati oba roditelja. I u nasem slucaju ce imati ali ona ne radi u interesu djece.Koji su zapravo njeni interesi ja ne kužim.Da li ju muci placanje alimentacije? Moze biti ali i ovako ce novac otici na djecu.Da li je to problem sto ce ljudi reci, da je ostavila djecu? Moze biti. Da li stvarno toliko voli djecu i misli da ce im iz nekog razloga biti bolje ako dođu živjeti u njegovu kuću umjesto da ostanu u svojoj?Da budu sa njom, njime i djetetom koje bi trebala dobiti sa njime? Osoba koja se vec razvodila, rasturila još jedan brak, toliko voli djecu i sad u nekoliko mjeseci odlučila da želi dijete sa njom i još moje dvoje djece? Ne omalovažavam nikoga i neka me nitko krivo ne shvati ali dvoje ljudi zaposlenih u Hitnoj pomoci(šofer i tehničar), oni rade u smjenama i brinut će se o bebi i moje dvoje djece.
Pa tko je tu lud? Što ona hoće , ne zna to nitko a pitanje je znade li i ona sama.Ja ću se boriti za dobro svoje djece i nadam se samo najboljemu a vrijeme će pokazati svoje.
suhi13 is offline  
Odgovori s citatom