Pogledaj jedan post
Old 11.09.2014., 10:48   #77
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Ne jednom su me pitali ucenici kako mi se uopce da truditi oko njih za tu mizernu placu i zasto si ne nadjem neki bolje placeni posao.

Evo ovo je temelj našeg lošeg obrazovanja, zemlje, sustava, svega!!!!

Ovo je ishodište svih naših problema, ovo je naš odgoj, ovo je naše poimanje svijeta!

Činjenica da djeca danas bolje poimanju novčane odnose i kulturu novca nego jedno obično ije/je (za koje nije ni potrebno bubetanje napamet, osim u iznimnim slučajevima, i koje se može uvježbati i zaista s razumijevanjem naučiti), činjenica da živimo u društvu, ma svijetu, koje je uronjeno u neoliberalni kapitalizam i od kojeg smo uzeli najgore, a bacili najbolje, činjenica da smo oduvijek, povijesno ukotvljeno, nacija retardiranih kretena koja je oduvijek bila samo sinonim za neku gomilu budala koju eksploatiraš i šalješ na prve linije jer genijalno ginu i tad su najbolji (ovo se primjenjuje na sve, od industrije do rata, ratovanje spominjem jer smo u povijesti poznati kao pleme ratnika dovođeno da ratuje za druge), činjenica da se nikad nismo zaista građanski obrazovali i odgojili, to je nama naša borba dala!!!

Zato kažem, možemo mi trkeljati o reformi školstva, nama treba DUHOVNA reforma ponajprije, nama treba kritičko mišljenje, reforma per se!
MMovca is offline  
Odgovori s citatom