Pogledaj jedan post
Old 13.07.2008., 23:38   #17
Ja sam prije par godina imao sličnu situaciju. Sve sluznice su me pekle, primjetio sam crvene točkice po tijelu, koje se pretvaraju u potkožne madeže. Sve me je svrbilo, svako malo gljivice i naravno kopao po internetu i zaključio sistemska kandidijaza. Doktori su rekli nema šanse, to je puno opasnije, a i svi pregledi su bili u redu, a mene peče od očiju do dolje, a nigdje ništa. Cijelo tijelo svrbi u refulama, da više nisam znao što ću. Napravio sam dijetu od 40 dana, bez šećera, fruktoze, kvasca, octa i kiselina i svaki dan diflukan oralno (skupo, jer ti ni jedan doktor to neće prepisati). Istina je da se smirilo, ali slijedeće godine samm otkrio herpes na kutu usana, koji nisam imao nikad u životu...
Malo, pomalo, analizom, razgovorom s bliskim ljudima, a zapravo najprije u familiji, zaključio sam da ti problemi nisu gljivice nego herpes, jer je zarazno.
Imam liječnike u familiji i ova moja teorija im je kontra sveg što su naučili, pošto poznam kineske meridijane, povezao sam neke stvari i zaključak je 100% virus na živcima, a to je herpes (da ne objašnjavam predugo). Isprobao sam mnogo lijekova s interneta i jedino što je stvarno promijenilo moje zdravstveno stanje je na site www.biogetica.com HRPZ III formula, homeopatski lijek na bazi cjepiva, protiv raznih tipova herpes virusa. Stanje je bilo u terenutku (par dana) osjetno bolje. Napravio sam kuru 3 mjeseca i preporučam (bočica je 30$+poštarina) Naravno to nije sve, ti moraš najprije očistiti bubrege, pa onda jetru, ja koristim i zapper koji radi čuda. Uglavnom taj virus ti rastura cijeli sistem. Mogući simptomi (vjerojatno imaš većinu).
Svrbljenje, krvave raspucale oči, madeži i bradavice po cijelom tijelu (sve više i više), bolovi u nogama od križa dolje. Bolna desna strana vrata, vjerojatno i glavobolje česte, moguće pojačano zujanje u desnom uhu. Moguće ukliještenje išijatikusa. Povećan šećer i kolesterol. Lice nije čisto nego često bubuljičasto (kod rijetkih ne, npr mene). česte afte u ustima, te kad prođeš jezikom po unutrašnjosti sluznice, nije glatka već lagano "pikasta". Bol u zglobovima, promjenjivo, neko vrijeme mozda koljeno, zatim na stopalu ili rame ili lakat, kako kod koga. Madeži izraženiji na prsima i ispod pupka, te ispod pazuha, a ostalo sitne točkice. Uglavnom liječnici te neće znati izliječiti, a alternativci će predugo se baviti organima, energijama i sl. Ima rezona jer rastura unutarnje organe, no zašto su organi bolesni. HERPES VIRUS, koji tip imaš ti, ne znam, ali napravi virološki test na herpes, pa ćeš vidjeti. Nabavi si lijek HRPZ III, spray
Nadam se da ćeš si pomoći!
EXORCIST XXX is offline  
Odgovori s citatom