Pogledaj jedan post
Old 06.04.2010., 23:56   #1123
Quote:
sardina kaže: Pogledaj post
mislim da je cijela šema da uzimaš franšizu kojom osiguravaš uređaj i ime pa samim tim i održavanje. vjerujem da je na upravo na nozi minimum isplativosti, ali se vjerojatno nadoknadi na drugim dijelovima tijela.
bila sam spremna da jednostavno stvar ne radi jer je cijena niska, ali meni radi

uostalom, oni se bave jedino i samo time, pa ako mogu imati 613 centara u 7 zemalja i nekoliko kontinenata, očigledno imaju i klijenata i zainteresiranih za franšizu. uostalom, na njihovom sajtu piše da je dosta 30 000 eura za pokrenuti franšizu pa ako ima zainteresiranih, imate link gore
Sve 5 za fransizu (za 30000 eur kupim dobar aparat i par manipula za nekih 50000-60000 flesehva) ,no vjeruj mi da ukoliko se koriste posteni uredjaji nema nikakve mogucnosti da bude ta cijena. Lampa bi morala trajati bar 100000 flesheva, a koliko mi je poznato ,takve lampe se ne ugradjuju u IPL vec u laserske uredjaje ( i kostaju dosta) . Cak da je u pitanju 1000 aparata tj. 1000 lampi, opet ne moze biti ispod odjredjene cifre. Jedino sto moze biti da je u pitanju donji razred uredjaja gdje lampa dodje 50-100 eur (kineska roba). Tu ima mjesta za manevriranje. Volio bi znati sa kakavim uredjajma rade.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom