Pogledaj jedan post
Old 30.12.2011., 19:59   #2140
Quote:
Problemsolver kaže: Pogledaj post
Možeš si 'kupiti' 15-tak godina, ako koristiš svaki dan.

A to je dovoljno da proživiš dvadesete punim plućima, a kasnije će ti biti manje važno.


Nemoj davati čovjeku lažnu nadu,da 15 godina .
Puno faktora sa Minoxom igra ulogu,ne djeluje na svakoga isto,nekome će se kosa još više prorijediti,nekome će se prividno progustiti,ali na kratko(uzmimo u obzir da je to ogromno mučenje samoga sebe i da je bitna veoma velika volja stavljati ga dva puta na dan na glavu i to pogotovo u periodu kada je kosa duža).Ukoliko se odlučiš na Minoxidil,budi veoma uporan,veoma.Napravi malu pauzu i situacija se vraća na staro .Minoxidil je po meni napravljen kao nekakav mindfuck,ja sam tri godine bio uporan i na kraju sam odustao,nemam više volje,kosa se u tri godine manje prorjeđivala nego li je trebala ili bi se prorjeđivala da ga nisam koristio,ali uzmi u obzir da si tako samo kupuješ vrijeme.No to ima i svojih negativnih strana nakon toliko uzimanja,tj nanošenja-kosa se jako peruta,tj vlasište,užasno svrbi,kosa je poput slame,bezživota,brzo se masti,pogotovo kada je duža itd.....
Negdje sam pročitao da minoxidil djeluje do cca 5 godina,kasnije postaje beskoristan.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom