Tema: Oprosti?
Pogledaj jedan post
Old 27.01.2003., 12:21   #6
Re: Oprosti?

Quote:
Sentimental kaže:
[B]Moglo bi bit da je lakše umrit,
Nego judima reć: OPROSTI...

- Gibonni: "Oprosti"

Danas sam popizdio i otišao van, zapalio cigaretu u parku i na onoj hladnoći dao si razmišljati. U zadnje vrijeme moja veza se pretvorila u svadje, obostrane nervoze i besmislena prezvakavanja stvari koje se vec odavno znaju. Popzidio sam dva puta prosli tjedan, zapravo bez razloga, ruzno se ponio prema njoj... doduse ona nije bila nista bolja... ali... jednu stvar mi je gadnu udarila u glavu... da, ne mogu podnijeti da nisam u pravu, moram, makar umro dokazati da je tako... takav stvarno i jesam... u zadnje vrijeme sam takav neugodan i sa ljudima oko sebe, ljudima koje nazivam svojim prijateljima

Moguce da se nlazis na nekoj prekretnici u zivotu, ljudi onda znaju biti dosta zivcani.
Quote:
zašto im je toliko teško priznati da smo u krivu i ispričati se? Zašto je taj korak toliko težak?
nemam pojma? ja uvijek uredno priznam da sam bila u krivu. taj postupak prilicno skracuje pricu tj. dokazivanje te nadmudrivanje. vazno je da se lose stvari ne ponavljaju, a obicno mislis da se nece ponovit ako covjek kaze- oprosti, pogrijesio sam.
__________________
Let the game begin...
Bell@ Baggins * is offline  
Odgovori s citatom