Pogledaj jedan post
Old 01.11.2010., 02:07   #6
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
Meni je ispod lijeve lopatice, duz kicme prema rebrima nazad i prema revrima malo naprijed s lijeve strane bilo bolova ovih dana, probadanja, zatezanja, skoro nisam u nekim polozajima mogla duboko udahnuti. Hvatala me je prekljucer panika, pa sam se isprisila sjela, iza ledja nagurala tvrdih jastka i onda prodisala. Skupila noge i vjezbala, a onda cijelu noc ispod ledja duz kicme staljala uski mali Bavarija jastucic s vunom, pa povremeno vodoravno, sutradan grijala Ibuprofen mascu, popila 1 lekadol, stavila pojas.
Jucer i danas sam dobro, jos samo malkice osjecam.
Sada lagano cupkam misic i lagano ga odvajam od rebara i godi mi. Covjece, kakav ruzan osjecaj. Skoro otisla u hitnu.

Supercow, probaj cesce grijati ledja i nekad se malo potrbusi ali ruke i vrat drzi pravilno, znam da ti nije lako.
Bog.
Vidiš, ja nisam imala živaca pri zadnjem napadu bolova čekati da prođe nego sam otišla na hitnu Bilo mi je identično kao i tebi, mislila sam da mi srce šteka. Dali su mi Knavon, rekli da obavezno jačam mišiće leđa, a ti bolovi su se mogli pojaviti zbog nečega s plućnom maramicom, ili mogu čak biti psihosomatski. Da, užasan osjećaj ali ništa strašno opasno, osim što se pod stare dane možemo sfrkati kao kifle

A autoru topica: mislim da bi ti doktor ipak bolje nego mi znao objasniti o čemu se radi. Kod utrnulosti će ti svakako pomoći grijanje, no ne znam kako da riješiš problem sa svrbežom, niti zbog čega se on pojavljuje
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom