Pogledaj jedan post
Old 06.03.2017., 21:32   #381
Stimulacija jajnika nije neko masiranje ili neki valovi, to doktor kad utvrdi meke druge stvari, odluci u koji ces postupak i da li s lijekovima ili bez. Ti lijekovi su stimulacija. Ja jos nisam dosla do nicega, a vec hodam kod mpo-ovca 5 mjeseci. Ja bih sad radije da nikome nisam rekla jer svako malo netko pita kad cete, hocete li, pa kaj vam to fakat treba, pa kaj ces hormoneuzimati. Cak sam dozivjela da mi se kaze, meni je tebe jako zao, a i savjet da pijem neke kapi, a kod nas je u pitanju muski faktor, bar zasad. Osobno me nije pogodila cinjenica da trebamo pomoc, ali me sad pomalo frustrira sto nikako da krenemo u to. Ja sam odabrala bolnicu za pocetak jer financijski ne mogu podnijeti vise postupaka, ali vec sad dvojim da li bi mi lagodnije bilo u privatnoj klinici preko HZZO jer zbilja si ko na traci. Puno cekanja za 5 minuta konzultacija na kojima saznas jako malo. Opet ako sve zavrsi uspjesno bit cu sretna. Inace sam jako emotivna, ali nekako sam ovome realno pristupila i zasad me ne pogadja. Ali i kaze se da je psiholoska pomoc koja je nekad bila obavezna prije postupka zapravo potrebnija nakon neuspjesnih postupaka.
purgerica is offline  
Odgovori s citatom