Pogledaj jedan post
Old 08.03.2017., 14:30   #44
Quote:
enduring kaže: Pogledaj post
Nadam se da je policija provjerila online aktivnosti ili barem roditelji da su nekog angažirali.

Ja sam svojedobno bio registiran na collarme.com (koji više ne postoji) to je bio portal za fetishe, domine, subovi i sl, razne stvari. Nakon svega što sam tamo doživio, ja sam 100% uvjeren da ima ljudi koji su nestali zbog/preko tog sitea. Ja sam čak i neke razgovore kopirao i slao i mupu i na stranici interpola, ali čini mi se da nitko nije bio zainteresiran.

Uglavnom neću u neke detalje o stvarima koje sam doživio tamo, ali mislim da je to idealno mjesto za trgovce ljudima, organima, prisilnu prostituciju i sl.

Zašto? 1. Ljudi koji imaju takve neke fetishe spremni su zbog njih i putovati, naći se u drugim gradovima, državama čak. 2. Jako teško će se o tome povjeriti nekome, sigurno neće roditeljima pričati o tome.. Stvarno mi nije jasno zašto mup nije bio zainteresiran. Nije teško bilo provjeriti IP adrese i vidjeti da li je tko od tih ljudi nestao..
Vrlo zanimljivo! Stvarno čovjek danas mora biti oprezan oko svega!

Ajde baš kaži ako ti nije problem u čemu se mogu prepoznati naznake nekih takvih zloupotreba koje si prepoznao u tom sajtu. Onako okvirno, ne moraš baš točno ako ti je nelagodno to iznositi, naravno.

Ali da, nadam se da je policija provjerila online aktivnosti dotičnoga. Da čovjek tako nestane skupa sa svojim autićem..svašta
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom