Tema: Sirova hrana
Pogledaj jedan post
Old 30.09.2017., 00:15   #5967
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Kako nema i kako nisu vezani za temu?
Tako što jednostavno nisu. Čisti offtopic.

Ne bave se temom sirova hrana.
Nemaš ni 1 konstruktivan post na ovoj temi.
Opet te pozivam, ako misliš da imaš takav post - što ga ne priložiš?
Ali daj neki koji ima više od 6-7 jednih te istih riječi.

Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Svi oni u kojima navodim da nikakve kašice i sokovi neće izliječiti karcinom.
Možeš ti to mantrati do imendana i ponavljati iste skupove riječi do besvijesti kad iskustva i svjedočanstva brojnih izliječenih ljudi pokazuju potpuno suprotno, sviđalo se to tebi ili ne.

Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Onda se potrudi shvatiti da je čovjek svejed.
Odavno sam rekao, i nekoliko puta ponovio (mogu ti i linkati postove), da čovjek doista u praksi jest svejed.
Baš kao što je u praksi i pušač koji smrdi po čikovima, i pijandura koja riga po sebi, i jadni narkoman koji uništava svoj i tuđe živote, i serijski ubojica, i topovska hrana koja ratuje tuđe ratove...sve je to čovjek u praksi.
Tako je i svejed.
Ali što s tim?

Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Melasa je ono najvrednije kod proizvodnje šećera, sadrži mangan, kalcij, bakar, magnezij i željezo.
Super, ali još uvijek sadrži i šećer koji je štetan za zdravlje.
Med sadrži više nutrijenata od melase.
Agavin sirup i nije prebogat nutrijentima, ali ne sadrži niti ništa štetno, ali je odlično sladilo, jače od šećera.

Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Ne zanima me, ovdje si Ibrahim i tako ti se obraćam.
Samo ti daj, moram te malo zezati kad vidim da si nabrijan iliti naberberisan.

Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Sad kad bi rekao da se sirovom hranom nitko nije izliječio rekao bi da sam lud. Ali jeb'ga kad nije, propaganda.
Nisi lud. Mogu biti 2 opcije: - ili nisi informiran - ili namjerno iznosiš laži radi osobnog interesa. Osobno sam bliži drugoj opciji jer ne znam koji bi bio drugi razlog bio da si ovdje godinama, da imaš stotine postova o nečem tako glupom, lažnom i besmislenom kao što je ova tema...svi postovi ti imaju po nekoliko riječi gdje omalovažavaš forumaše i njihove upise povezane s temom, dok nijedan tvoj post nema veze s temom...vrebaš i robotski negiraš bezbrojna alternativna izliječenja koja netko navede, iako su nepobitna i ne donose nikome nikakvu financijsku dobit.
Normalno je da će liječnici i farmaceuti pljuvati po alternativi, nitko neće sebi piliti granu na kojoj sjedi. Oni iz Vipa će pljuvati po T-comu, a iz Optime po Amisu...iako svi papagajski ponavljaju da je konkurencija zdrava stvar, svatko se na sve načine protiv nje bori, često i vrlo prljavo i neetički.
Tako je izgleda i ovdje jer ne vidim drugog razloga ni objašnjenja za tvoje ponašanje.
Biljka, mislim da si raskrinkan.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline