Tema: Zamalo
Pogledaj jedan post
Old 05.10.2017., 20:17   #98
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Mozes osjetiti po iskustvu kakav je netko dok je dobre volje i kakav je u komunikaciji dok nije pod utjecajem emocija. Zbog toga i smatram da se ljudi toliko razvode - nisu se posvađali kako spada prije braka... Stoga je testiranje super - onaj moj proser o vjeri je bio to. Iako je dotična znala da sam ju i prije provocirao stavovima (testirao), pukla je k'o kokica i izvrijeđala me na nevjerojatan način. To samo govori da se ne zna svađati, niti kontrolirati emocije jer ovako je zbilja pametna. Mislim da bi bila u stanju u snu mi zakucat noz u leđa za nesto ozbiljnije. Ovako smo fino saznali da nismo jedno za drugo i ne trošimo si vrijeme. Reci mi kako nema smisla u tomu?

A ovo - ne, ne mozes nakon 3 godine shvatiti da nekog volis. To osjetiš odmah po prekidu i moze te baciti u depru na par godina. Vracat nesto sto nije uspjelo i nema nekog smisla.
Isto tako i ja.
Ali platio bi joj piće.
Oh, znači nešto sam i propustila na toj temi?
Doduše rekla bih da si bacio takvu bombu da se rijetko tko znao iskontrolirati

Ne znam kako bi to objasnila, možda je i moja greška šta testirala nisam i ne znam, ali sama riječ testiranje mi zvuči manipulatorski. Držim se one, sjedni kraj mene, pretrest ćemo sve teme, ti i ja, u tom trenutku bit ti i ja- onakvi kakvi jesmo- a ne neke uljepšane verzije sebe koje će se za xy vremena zakrviti radi stavova/djelovanja/štotijaznamčega i to je to.

Ne znam ni kako bih reagirala. Jednom dijeliću mene bi vjerojatno došlo da plaća runde da se može smijat cijeli tjedan na taj račun, drugi dio mene bi u tog čovjeka vjerojatno gledao sa sažaljenjem ako ne i ridao skupa s njim kakav je idiot.
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline