Tema: Zrće?
Pogledaj jedan post
Old 13.06.2007., 02:17   #44
Quote:
Bootylicious kaže: Pogledaj post
Ne mogu reć da je savršeno, al nije brate ni tako očajno ka šta ode neki pišu. Ima i mirnih mista sa normalnin cijenama, al mislin da vi koji ste došli tamo jednom na vikend to ni ne tražite. Znali ste di idete i šta ćete tamo nać i dobit.
Apropos prijevoza, isključivo minibus. Vozi nonstop i ima ih nekoliko.
Na odmoru ste, oladite malo.
i preprenatrpani su..i naravno da naplacuju prijevoz,a ljudi doslovno vise sa njih..
presli smo cijeli pag upravo u potrazi za mirnijim oazama..na pocetku je preveliki krs i makadam,a gdje postaje ljepse-pocinje i guzva..
u samom pagu(mjesto pag)je mirnije i ok,ali nije mi se bas tamo svidjelo..nekako nemas dozivljaj mora..vozali smo se uokolo,ali sve je to li-la..tamo di je ljepse-guzva..od manje do vece..
i naravno da dodes radi zrca jer ostale mirnije blagodati imam i u svom orginalnom ljetovalistu..samo sto volim sve razgledati i donjeti sud,a pag kao pag me se nije bas dojmio..

i naravno da je svugdje skuplje-ipak je to otok..na svim otocima je normalno da su cijene vise...bila sam na dosta otoka..ali zna se sta je normalno povecana cijena,a sta je pretjerano povecana cijena(smoki na kiosku u novalji-8 kn )

srednja dalmacija rules!
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom