Pogledaj jedan post
Old 25.06.2007., 23:36   #76
Quote:
astrid kaže: Pogledaj post
bok, cure! vidim da sve to jako zanimljivo objašnjavate, pa me zaintrigiralo i registrirala sam se.
znam i ja nešto ljudi sa suncem u kvadraturi s plutonom, no ne mogu reći da su tako zajeb... primjeri. negdje sam već davno čitala da ljudi s kvadraturom sunca i plutona imaju nevjerojatne kreativne potencijale i da bi svoju snagu trebali kanalizirati u umjetnosti. navodno gomiletina vrhunskih glumaca ima sunce kvadrat pluton (al pacino, na primjer - sjetite se onog njegovog pogleda u "kumu" koji govori više od tisuću riječi i gesta, i općenito magnetizam koji znači iz tog malog čovjeka). ima još puno vrhunskih glumaca s tim aspektom, ali na žalost do sada sam već pozaboravljala koji...e da, i navodno gomilu vrhunskih kompozitora i opernih pjevača je imalo sunce kvadraturu pluton... navodno taj aspekt daje nevjerojatnu muzikalnost i silan talent za glazbu...(baš kvadratura, ne trigonal ili konjukcija)...
isto tako, čitala sam da djeca koja se rode u enormno bogatim obiteljima često imaju tu kvadraturu. silna lova, silno bogatstvo, također je navodno česta baš kvadratura, ne toliko konjukcija ili trigonal. naravno, čitala sam i o ovim stvarima koje ste spominjale, očinski autoritet i te fore, ali to ste sve napisale, pa da ne ponavljam, htjela sam reći samo ovo nešto novo.
joj, da, al pacino me na tako dubok nacin privlaci, psihicki, emotivno, fizicki ne bi nista s njim. koje oci, koji pogled, mrak i neka ljudsko-pseca dobrota

hvala, astrid, samo ti dalje napisi ako sta novo doznas
betiboop is offline  
Odgovori s citatom