Pogledaj jedan post
Old 26.10.2008., 14:01   #4
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Kupio sam knjigu koja nosi ovaj naziv teme, pa me zanima ako ju je neko već čitao da je prokomentira!
U njoj se spominje sprega farmaceutskih kompanija, vlasti i agencije za lijekove. Autor kaže da je voda klonirana iznad granice dozvoljenog i da je nezdravo čak i tuširanje takvom vodom, zatim da fluor u pastama za zube djeluje loše na štitnjaču, zatim da rak kože ne uzrokuje sunce već kreme za sunčanje, da se u hranu stavljaju aditivi za glad i debljanje kako bi industrija hrane što više prodala/zaradila itd itd.
Da agencija za lijekove u Americi ne dozvoljava prirodne (jeftine i netoksične) lijekove jer bi to bila konkurencija za farmaceutske tvrtke. Da tvrtkama koje proizvode ljekove protiv raka rastu dionice budući je hrana puna toksina i sl.

Koliko u svemu tome ima istine!?
Ja mislim da je sve ili gotovo sve tamo napisano istina. možda kod nas u Hrvatskoj situacija nije tako "crna" kao Americi, ali jedno je sigurno, a to je da idemo u tom smjeru. Hvala Bogu da postoje trgovine zdravom hranom pa nismo prisiljeni jesti to šta nam prehrambena industrija silom trpa u usta. Inače mislim da je zdrava hrana jedino neprerađena hrana. svi lijekovi su otrovni za naš organizam time više što samo potiskuju simptome, a ne liječe bolesti. svi citostatici su bezobrazno skupi, a svaki bi se rak mopgao bez problema i nuspojava izliječiti vodikovim peroxidom. Ja poznam jednu Ženu koja je to uspjela i joj se divim šta je imala snage oduprijeti se farmaceutskim kartelima i svojoj okolini. Većina liječnika bi npr. gripu liječila antibiotikom ja to zanm i više im ništa ne vjerujem niti ih posjećujem. Svi oni dobivaju poticaje od farmaceutske industrije kao npr.putovanja ili sl. za određenu količinu lijeka koga propišu, pa drugi puta dobro pročitajet uputu iz tog lijeka i razmislite dva puta prije nego ga stavite u usta!!!
pufy is offline  
Odgovori s citatom