Pogledaj jedan post
Old 09.05.2005., 16:02   #18
Odabir mjesta za mog medenog mjeseca!

Svi vec znate da se uskoro zenim pa je red za sada da pocnem pomno isplanirati kamo nakon oltara i restorana. Htio bih odmah u nedjelju ujutro na aerodrom, povesti zenicu i 2 klinceka na daleku destinaciju.

Bali je iskljucena jer je predalo i preblizu tsunamija i teroristickih prevrata, a i ima puno bas Aussieja..

Bas sam oko bacio na Djevicanske otoke ili mozda na Kubu...Kazu da je 14 dana jeftino i to je bolje nego 7 dana....pa mzoda bih uzeo 14 dana, nego da li Karibik je bolje mjesto nego Indik?

Prvo pogledajmo moj zahtjev: Trazim prekrasnu plazu pjeskovitu na kilometre, a obvezna palma! Tako da mogu trcati po plazi uzduz poprijeka a palma nek bude meni vjerni prijatelj. A preko noci me ne zanima nekakvi glupi plesovi i diskaci, ne zanima me roljanja niti pijancevanja jerbo vodim zenu i deckice. Kapito?
A ak bude ruzno vrijeme mozda posjetim koju zanmenitost, spilja ili planinarenje, ili voznja brodom do nekih otoka?

Jako mi se svidjaju pacificka otocja, ali vjeruem da je tamo strahovito skupo, a ja bih takvu sliku, djevicanskog otocja, s prekrasnim plazama i prezelenim palmama, mirno mjesto, nema buke, a da ima zgodnih izletica. Pomzoi mi, je li Sejselski otoci, mozda Juznoafricka Republika pomaze, a mozda i Dominikanska Republika ili najvjerojatnije Kuba?!

Pomoz mi !!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom