Pogledaj jedan post
Old 19.03.2011., 14:22   #843
Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
poanta je da on radi sa problematicnim psima i kod njih nema cici-mici,treba biti dosljedan i ostavit njeznost sa strane
Kad jednom shvatiš da dosljednost ne znači grubost možda ti nešto i bude jasno

Postoji cijeli niz ljudi koji radi sa jako problematičnim psima pa ne koriste ove njegove metode "uniženja", bacanja na leđa, cukanja s davilicama i bodljikavim ogrlicama ili pak teletact ogrlicama. Jučer sam baš gledala onu epizodu s buldogom i baš mi je žao što ga nije jače ugrizao, sam je priznao da je zaslužio i bogami je. Samo zato što netko koristi nenasilne metode ne znači da je "cici-mici".


Quote:
neznam da li je tko gledao supernanny dosljednost se temelji na istim principima i kod djece i kod kucnih mezimca.
Pa nisam primijetila da je žena ikoje dijete šupila za uho što bi meni bilo ekvivalentno zakucavanju psa u pod i bacanju na leđa.

Quote:
Ono sto on zna jako dobro je anatomija i podrazaje na koje pas reagira kad ga negdje dodirne,negdje treba malo jace negdje malo manje,nije cesar macionicar da bi trebao odusevit svojim trikovima gledatelje nego prikazuje ono najbitnije.
Zna on... pimpeka. Kad slušam neka njegova teoretiziranja - nemaju veze s vezom. Ovo pikanje s prstom - totalno nepotrebno, da ne velim debilno i glupo, nema veze s poznavanjem anatomije i ne vidim u tome apsolutno ništa korsno, a kamo li bitno.

Quote:
Ne nabavljaju svi pse kao stence,nego i u dobi kad razvije svoj karakter i takvi su i najtezi slucajevi
I to opravdava njegove akcije? Ma hajde! Misliš da se ti slučajevi ne daju riješiti pozitivnim metodama? Ne zavaravaj se
Smartie is offline  
Odgovori s citatom