Pogledaj jedan post
Old 04.01.2012., 20:14   #15
Quote:
mein schatz kaže: Pogledaj post
da, i meni se čini da je on u midlife ciris i da se tu toliko ne radi niti o tebi, niti da je najbitnija stvar zbog koje je 'puknuo' to da si ga ti eventualno povrijedila.

njega muči nešto drugo, vjerojatno čitav splet stvari, strah od starenja, možda neko svođenje računa, preispitivanja je li dovoljno uspio u životu itd., što je još mogao napraviti, što je propustio, je li ga netko kočio, tko mu je kriv za nešto u životu. u tom svjetlu, lako će na tebe prebaciti krivnju za mnoge stvari zbog kojih se osjeća nezadovoljan.

činjenica da ti stalno dolazi u kuću govori o tome da on s tobom uopće nije raskrstio, u tom bi slučaju nastojao ipak viđati te što manje i samo kad mora ili treba zbog djeteta, nekih dogovora i sl... to govori o tome da on ima neku pomutnju u glavi: nezadovoljan je sam sobom, traži nešto, a ne zna šta.

dobro je da ide psihologu, možda će mu s vremenom neke stvari 'sjesti' u

ti ako želiš malo više mira i jasniju situaciju u životu, postavi neke granice. jednostavno mu zabrani i ograniči da dolazi kad mu padne na pamet,
dogovorite se koliko često će dolaziti i koliko ostati. reci mu da želiš mira da dalje nastaviš sa svojim životom.
Hvala na odgovoru, upravo danas sam mu postavila granice, vidjet cemo sta ce dalje biti. Mora osjetiti kako zaista izgleda zivot koji je izabrao.
Inace jedna pozitivna stvar o njemu je uvijek bila da je jako puno radio I odlicno se brinuo za familiju, da sve imamo. Imali smo u vrijeme booma puno novaca, kupili kucu kad su bile najskuplje I onda se ekonomija srusila u par mjeseci. On je radio godinama kao general manager a onda je izgubio posao I poceo voziti taxi jer jedino je tu bilo posla. Duge nocne smjene, pa sve manje posla I dosli smo u tesku financijsku situaciju. To mu se sve nakupilo a puko je na dan kada je isao posuditi novac od roditelja.
Uzas. Kaj bu bu al ipak Sam shokirana njegovim ponasanjem.
ST72 is offline  
Odgovori s citatom