Pogledaj jedan post
Old 08.01.2012., 21:55   #14
Evo me.
Izašao je nakon 10 dnevnog boravka. Uzrok tako visokog CRP-a nisu uspjeli naći. Ipak ga nisu poslali na magnetnu (koliko sam informirana iz struke, kraj godine je i nema se novaca, a ona je dosta skupa). Izašao je srednom prosinca, a otpusno pismo još uvijek nismo dobili.
Dobio je nekakav papir na kojem je dijagnoza povišeni tlak i masnoće (koje i koliko ne znam, ne piše). Doktora sam doslovno lovila po hodnicima i nisam ga uspjela uloviti. Sestra mi je rekla da je EEG u redu, EKG i UZV srca u redu, stolica u redu, masnoće povišene + tlak. Zajedno smo bili na UZV abdomena, on je u redu jedino je jetra malo "promjenjena" zbog masnoća ( i to sam doslovno uzvlačila iz dr koja mu je radila UZV jer sam čula da je nešto promrmljala o jetri i kad je završila zamolila sam ju da mi pojasni to s jetrom, a ona da će sve pisati na nalazu, pa ja, mislim, tu sam pa vas molim da mi to sad i kažete, čemu da čekam nalaz kad sma ovdje. I tako smo se natezali i na kraju mi je rekla. )

On je na oko u redu, osim što ga šiba pubertet, no ne možemo ići na daljnju obradu zbog tlaka jer nije dobio otpusno pismo.
Marlea is offline  
Odgovori s citatom