Pogledaj jedan post
Old 13.02.2012., 22:57   #10
Quote:
gromy kaže: Pogledaj post
Ja,se od prvog dana nisam bas snasla u svom razredu,nije da ih mrzim,ni oni mene,jednostavno se ne druzimo,jer oni misle da sam ja cudna jer sam povucena,osjetljiva,i neznam prici ljudima,bjezim od njih,tako reci pomalo ih se i bojim i zato me decki u razredu konstantno,ajmo rec zezaju,jest da to meni smeta i vise to dozivljavam ko maltetiranje jer su nekad stvarno bezobrazni,ugl ja sam malo ,pristojno cudno djete s kojim nitko ne zeli ima posla,a i kad moraju sjesti kraj mene,to im je drzavna sramota!!pa me sad zanima,ima li jos ovakvih'outsidera',kao ja koji su cjelo vrijeme srednje bili u ovakvom polozaju,ako vas ima,jeste li isli na maturalnu,ekskurziju??
evo ja sAM kopija tebe :P iako ja idem u osnovnu..svejedno mi je potpuno isto. u 5 razz sam dosla a sad sam 7. imam jednu prijateljicu u razredu a svi me drugi zezaju..inace sam normalna ali izvan skole...a naravno u skoli sam povucena i dosta pristojna :P to ti je koliko ja znam posve normalno..ja se ponekad cudim kad uopce decko prođe pored mene jer me se svi "kao " gade..jer su kretenI :P budi kakva jesi..ima nas vise takvih kao ti
LimuunxD is offline  
Odgovori s citatom