Tema: Facebook
Pogledaj jedan post
Old 13.12.2009., 18:30   #676
Fejs je inače dosadnjikava i suvišna stvarca, savršen poligon za egzibicioniste i mlatimude (ok, ovo je napisano u žaru nestrpljivosti, nadam se da se netko neće naći uvrijeđenim ); jedinu korist imam od obavijesti o kulturnim događanjima (izložbama, promocijama, književnim večerima, natječajima, koncertima), od kojih do mnogih nisam mogla doći ni preko cultureneta, ni preko kulturpunkta, ili trećih, za to zaduženih i specijaliziranih sajtova.
Problem je što sam uslijed brzopletosti i lakovjernosti potvrdila friend requeste nekim strancima i nepoznatim ljudima (nisu manijaci ni trollovi, provjerih na netu, već ljudi koji su me dodali zainteresirani mojim radovima) koji me sada dave preko facebook chata, inicirajući isprazne razgovorčiće. Zato maksimalno izbjegavam boravak na f-u, koristeći ga isključivo za skupljanje spomenutih korisnih obavijesti.

Eto, sada kada sam iscrpno objasnila zašto ne mogu, neću i ne želim tamo visjeti te tratiti svoje dragocjeno vrijeme, može li mi neka dobra duša pomoći oko tehničke nedoumice iznesene u mom prvom pitanju?
Bilirubinka is offline  
Odgovori s citatom