Pogledaj jedan post
Old 01.05.2009., 22:56   #4910
Quote:
vbureti kaže: Pogledaj post
Taj je tunel dio željezničke i cestovne prometnice koju čini most - umjetni otok i tunel, između dvije bogate države, Danske i Švedske. Ukupna je širina tunela sa servisnim dijelom 38,8 metara. A nama za povezivanje hrvatskog juga sa sjeverom, radi obilaska neumske enklave, treba taman tolika širina tunela koliko su široki tunel Učka (s dvije staze), pojedine cijevi tunela M. Kapele i sv. Roka, dakle oko 8 metara. Pa lijepo podijeli 38,8 metara s 8 i dobit ćeš brojku 4,85 i s tim brojem podijeli jediničnu cijenu toga tunela, pa ćeš dobiti donekle usporedivu cijenu jednog i drugog tunela.

I ja sam laik, ali to ne znači da ne mogu i laici razumjeti projekt ako im je dobro izložen.

Iz slike profila tunela je vidljivo da je riječ o tzv. uronjenom tunelu. U morskom dnu je iskopano ležište u koje se polažu sekcije tunela (kako vidimo široke su 38,8 metara !). Njihova je dužina, imam taj podatak, oko 300 metara. i polažu se jedna sekcija do druge i tu na dnu nepropusno spajaju. Nakon toga se tunel zatrpava. Zato se i naziva uronjenim tunelom. Da je samo položen na morsko dno na pripremljeno ležište, tada bi to bio tzv. potopljeni tunel. Taj bi bio jeftiniji za iskop i zatrpavanje.

A tunel Komarna - Brijesta ne bi bio takav nego bušeni tunel u čvrstoj stijeni. Takav bušeni tunel morao bi biti duži zbog spuštanja nivelete kolnika u tunelu na dubinu od preko 100 metara. Kad bi se gradio uronjeni tunel mogao bi biti dugačak manje nego je projektirana dužina mosta. Uzeli ovako ili onako trošak izgradnje tunela bi bio svega oko 50 - 60 milijuna eura. Pa neka je i 80 milijuna to je ipak preko 200 milijuna manje od mosta, jer most ne će proći s troškom manjim od 300 do 350 milijuna. Taj most ima najteže temeljenje na svijetu i k tome se diže nebu pod oblake radi zadovoljenje ucjenjivačkih zahtjeva od strane BH vlasti.

Taj je most je za mene dokaz da je u Hrvatskoj određena grupa ljudi poludjela, a narod to gleda i u svom zanosnom domoljublju još ne shvaća nerazumnost projekta što ga ovi izvode. Kao to se nas kao ne tiče.

Moja malenkost, evo, nastoji probuditi savjest i svijest hrvatskih ljudi, bez fige u džepu kako to radi naša oporba.

Proizvoljne kalkulacije bez ikakvog čvrstog uporišta. Nemaš nikakav dokaz da bi tunel bio jeftiniji.
Kexx is offline