Pogledaj jedan post
Old 08.09.2007., 10:14   #16
ja sam kupio nekakav austriski JUNGMEIER i fakat odlično izgleda i jeftiniji je od Tondacha (ako gledaš varijante crijepa u boji - glaziranog) ,a što se tiće razno raznih limova,btuvel ploča ,šndre i.t.d sve je to smeče osim eventualno gerarda ali je jebeno skup,evo stric mi ima lndab na krovu od 90 ,znač 17 godina kompletna boja se isprala (apšisala) na mjestima hrđavi ,naravno da curi svaki pokrov koji je šarafljen odozgora bez preklopa preko tog šarafa je tak jasno da če na tom šarafu procurit jer če dihtung ispod šarafa nakon 5,10 ili 15 godina strunut i mjenjaj šarafe dihtunge i.t.d. što znači sranje,šindra kad je stigla kod nas se navikivala kao odlično rješenje ,nova tehnologija bla,bla i evo je 10 godina nakon toga na krovu sranje,ista stvar sa bituvelkama,a ni betonac nije daleko od toga,na njemu mahovine više nego u šumi,jebeš sve te gluposti prirodni glineni crijep se pokazao dobar i neznam zakaj sad izmišljat toplu vodu di je netreba,ista ti je stvar s ljudima kaj bi sad svi trebali u braku,ženi kupit vibrator ,sebi nabavit gumenu lutku,a djecu napravit u epruveti i eto sad smo u 21 stolječu imamo tehnologiju baš super
seljačina is offline  
Odgovori s citatom