Pogledaj jedan post
Old 17.04.2013., 14:19   #242
Ajme ljudi koje muke su to bile! Imala sam bolove sa desne strane u trbuhu oko jajnika ali bol bi se pojačala pri mokrenju, prije 6 mj. Bol je bila dosta jaka pa sam sa hitne otišla u Bolnicu Pakrac. Tamo ova pretraga ona pregledi i ništa idi doma tko te fućka slijepo crijevo nije žuć nije i dođi drugi dan na urino-kulturu i na uzv abdomena. Mokraća u super stanju nigdje nikakvih bakterijica ni upala, uzv isto odličan da ne može bit bolji sve u super stanju, pa idi kod ginekologa. Ginekološki sve 5 brisevi, papa sve ok ali treba UZV u Pakracu napravit. Napravim ja i to i isto sve u najboljem redu. Već sam mislila da si umišljam te bolove, spontano su ti bolovi nakon silnih pretraga sami prošli. Svojoj sam se doktorici obraćala sa problemima u mokrenju i samo dala da se labaratorijska pretraga obavi i nikom ništa sve je dobro pa ti onda ništa ni ne treba više. Kad prije 9 dana stalno moram na vc, ali mislila sam da je to zbog puno tekućine koju sam popila počelo me peć pri mokrenju i od jednom jaki bolovi u bubregu i trbuhu s lijeve strane nisam se mogla ni obuć ni sagnut a kamoli hodati. Tako s tim bolovima sam čekala još 1 sat kod moje doktorice dok se ona sjetila dat injekciju tada sam već gubila svijest polako. Završila sam na Urologiji u Bjelovaru oko 22 sati tek a u 23 primljena na odjel jer sam imala više kamenaca koji su krenuli van,a od tih 5-6 su neki već i izašli. U 5 u jutro ponovno napad i mokrenje svakih 5 min. i više bolova nije bilo napokon ostavili su me još taj dan da se to očisti i tek 3 dan na uzv. Kad ono lijeva strana odlično čista i kanali suženi, sve je izašlo van, ali na desnoj strani u čašici kamen promjera 7 mm i cista na jajniku tj više cističnih promjena, promjera oko 15 mm. Ostavili me tako taj dan i četvrti dan me poslali kući sa uputom da ako i ovaj krene opet isti postupak, sada stalno moram na vc već 7 dana i stalno me mući ta desna strana a to nikako izaći samo da ne počne boljeti kao oni s lijeve strane. I još moram ponovno kod ginekologa. Eto barem sada znam što mi je i kuda moram ići ako se ponovi isti problem.
tina2706 is offline  
Odgovori s citatom