Pogledaj jedan post
Old 10.06.2008., 10:09   #1
turistička inspekcija-kako ju pozvati?

naime, riječ je o mojim susjedima koji najvjerovatnije iznajmljuju sobe na moru bez dozvole. Ne bih im ništa rekla, međutim problem je slijedeći: moji starci imaju dozvolu i sve uredno plaćaju i vode, a susjedi konstantno verbalno vrijeđaju moje i prijete im da će ih dočekati negdje, zatući ih i tome slično..
Uglavnom, riječ je o poremećenoj obitelji..Evo, prije dva dana njihova kći od 20 godina je napala moju mamu od 64 godine, izvrijeđala ju, opsovala joj mater i još užasne stvari rekla..moja mama ima problema sa zdravljem i uistinu ne želim da zbog neke balavice i poremećene familije moja mama dobije infarkt.
Nažalost ja ne mogu urigirati jer sam u Zagrebu, a moji žive sami..Pokušala sam zvati malu na mob ali mi se ne javlja a nemaju fiksni broj jer nisu plaćali tel pa su im isključili.
E, sad, može li mi netko dati savjet što da napravim? da li ima smisla zvati turističku inspekciju, naime nisam sigurna da li imaju dozvolu za iznajmljivanje ili ne, kako mogu to provjeriti?Kako tj. gdje se obratiti da pošaljete inspekciju? E, da najbitnije je to da svađe uvijek počinju sa pojavom prvih gostiju..Znate ono: to su moji gosti i slično..Ma bilo koji savjet će dobro doći jer ovo teroriziranje traje godinama i nitko ništa ne poduzima kako to već biva u našoj zemlji..sve dok se nešto tragično ne dogodi..
mv27 is offline  
Odgovori s citatom