Pogledaj jedan post
Old 18.07.2008., 11:16   #81
Quote:
jurija kaže: Pogledaj post
...viola, zanima me jesi li u vezi?
imaš li posao ili još studiraš?

...u tom razdoblju sam bila sama, nesretna u ljubavi, roditelji koji te ne razumiju,poremećaj prehrane niti ne primjećuju...

i probaj to nekako popraviti...barem malo....

ne želim nikome s ovim postom soliti pamet....jer ja sam se s ovim mučila 10 godina, a tek zadnje 2 je bolje...nekada se znam zapitati nije li ovo neka faza u svemu ovome i hoću li pokleknuti i vratiti se na staro???
...svaki dan je borba, svako nezadovoljstvo u životu novo iskušenje....
fax sam završila i počela raditi. nije da radim nešto o čemu sam kao dijete sanjala, ali jako je malo sretnika sa takvom slikom. nisam nezadovoljna. svoju ljubav prema kreativi realiziram kroz hobije. veza- nedavno sam ju prekinula. trenutno sam presebična i ne mogu se unijeti u ništa ozbiljno jer se ne mogu i ne želim unositi u odnose koliko to druga strana zaslužuje. previše trebam samu sebe. dovesti se u red, jer dok mi ne bude samoj stalo do sebe ne mogu drugoj osobi iskazati afekciju koju zaslužuje. došla sam do točke kada mi je samoj bilo jasno da prigovaranja nisu 'davljenje' i 'gušenje' od njegove strane, već su opravdana. krenuli smo svojim putevima i ne žalim zbog toga.

obitelj- ja pričam sa njima o tome. ne skrivam teška razdoblja. vide me. slušaju. ali ne mogu pomoći, samo biti tu. to mi je sasvim dovoljno. nekad sam očekivala da me netko drugi izvuče - dečko, obitelj, prijatelji, ali to jednostavno tako ne funkcionira. svako od njih ima neka svoja sivila. ja im se ne mogu valjano posvetiti dok ne rješim vlastito. na kraju ostajem ja - 'otok', a drugi moje probleme mogu samo zamagliti svojom ljepotom. ali što bi bilo kada bi mi život oduzeo tu ljepotu zbog koje sam tada sretna? opet bi ostala ja i moji nezamagljeni nedefinirani problemi. vjerujem da bi tada posrnula još dublje. ukratko: ima me tko voljeti i ja imam koga voljeti, zagrliti, nazvati, ali ne mogu čekati da me netko drugi spasi.

ne soliš pamet nikome. samo tipkaš o svome iskustvu. lijepo je čuti da postoje divne osobe poput tvog muža. nije on riješio tvoj problem, ali je bio tu dok si ga sama rješavala. potakao te da kreneš i nastaviš. to je prekrasna stvar. samo trebaš ostati hrabra dan po dan. dan za danom.
__________________
hit.. the bang! bang!
violia is offline  
Odgovori s citatom