Pogledaj jedan post
Old 26.05.2009., 14:08   #85
Živa istina to što kažes. Ja isto to primječujem jer imam dosta stvari od A&F. Dosta sam upučen u njihovu odječu i znam razlikovat original od lažnjaka, dosta se lažnjaka i prodaje na placu (jer nema toga šta kinez nije iskopiro i napravio lažnjak) al jako puno ljudi nosi originalne majice, hoodice...Bit će da smo mi Hrvati jako modno osviješten narod ili smo toliko glupi pa dajemo puno, puno novaca na robu. Evo nekoliko postova iznad jedan formaš je naručio običnu t-shirt majicu od 30$ i kad mu je stigla šokiralo ga je koliko se mora platit za nju.U najmanju ruku ko da ste u zg kupili lacosticu ili popularnog konjiča- čitaj RL
Vjerojatno jako puno ljudi ili putuje ili ima rodbine pa im kupi (uostalom uvijek neki od tetke bratiča mali putuje) i pošalje jer tamo je ta odječa u outletima bagatela a ima ju i jako dobra sniženja. Jedini dučan koji ih nema ako se na varam je onaj na petoj aveniji. Jedino mi je malo smiješno kad vidim kod nas tipove od 40, 50+ da nosi tu marku (to je valjda neka kriza srednjih godina), jer se ona u americi tretira kao roba za mlade (18 do 25).
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom