Pogledaj jedan post
Old 15.09.2009., 21:29   #19
Quote:
manaus kaže: Pogledaj post
eh, odluči se jeli "ponekad" ili "samo ako je potrebno", ima razlike...

Nisam profi astrolog, no ono što sam vidio (dosad) je opoziciju Sunce-Mjesec u natalima ljudi koji su imali rastavljene roditelje. Naravno nemora biti uvjek pravilo, no poanta svake natalne karte je da je to slika tvog subjektivnog doživljaja. Dakle, svaka opozicija predstavlja razdvajanje što znači možda postoji doživljaj roditelja kao odsutnog. Trebala bi i imat smisao za hod u tuđim cipelama tj. možeš se staviti u poziciju drugoga.

It is hard for Sun opposition Moon people to find happiness within themselves. They tend to look outside of themselves for fulfillment. They are inclined to form serious relationships at an early age, simply because of this tendency to try to find an answer to happiness from an "other". They are prone to divorce, partly because of this prematurity, and partly because their needs are complicated.
Kako si to lijepo primjetio

Pa neznam teško mi je objektivno govorit o sebi .....ali mislim da je "samo ako je potrebno"....

Eh, moji su rastavljeni ....
Općenito svašta sam proživila, grozne probleme s njima, bolje da ne počmem...
A taj dio na engleskom je točan 100%....
Tek sam sad primjetila koliko su ta 2 aspekta utjecala na moje hobije
Ako ima ikakve veze taj dio sa "hod u tuđim cipelama" sa time da se inače bavim glumom(ništa profi) ??? onda me to stvarno, hm, fascinira
Hvala puno
__________________
*
Šlus is offline  
Odgovori s citatom