Pogledaj jedan post
Old 27.03.2013., 00:46   #23
Drugi Dio.

Mislim da cu sad kazati jos kako se tocno zarazi covjek, kako ljeciti, i sta jos pomaze.
Za zarazu ima vise mogucnosti, sto su bakterije jako sitne, tako sitne da se nemoze s okom nikako vidjeti, trebalo bi ih millijuna komada na jednom kupecu da ih bi se vidlo s okom.
Najlakse donese muha koja dode n akvaku , stol, casu, tanjir, itd.. koje je bila vani negde na sranju, koji je pustio zarazen covjek.
Toga ima dosta mjesta, kao kanalizacija i grabe itd... Muhi na nogi jedna bakterija i dosta.
WC/toileti: ne-higjena, doziveo dosta puta u gostijonima (imao preko 20godina posao po gostionam, popravak), pisat morao iti, i posle nekog vremena covjek izlazi iz Wc gde je ostavio svoje sranje, ja jos pisam, i gledam da napusta Toilet, a nije prao ruke. A sad , ja gotov s pisanjem, idem ruke oprati, i kako da otvorim sada vrata od toileta? nemogu s rukom bes opasnosti radi zaraze. Ponekad bi hteo biti neki predsjednik, odma bi trazio da sva Toiletna vrata se daju s nogom otvarati i da se daju uznutar prema vani otvarati bes kvake, samo da se gurne. Znate da je najmanje 35% zarazen s tim bakterijom koji muci zaludac? Zavisi na drzavu. Ima razlike neke. Pa sada kad to znate, kako cete drugi puta na Toiletu vrata/kvaku dirati?! Zdravlje treba cuvati. Jebem mu i zakonu takvomu koji nepostoji. Premetio sam da vecinom to stariji ljudi tako izlaziju iz Toileta.
Ipak izgleda da se omladina nesto uci u skoli oko bakterija i pere bolje i vise ruke nego stariji. Kako sam vec pisao, neki misle da bakterije uopste ne postojiju, nemoze ih vidjeti. Zalosno to, nedam bas jako rado ruku za pozdrav ako covjek stariji.
I neznam, nemogu garantirati, da necu drugi puta s punom snagom covjeka lupiti kojega uhvatim da ne pere ruke.
Evo za totalne budale ovo pisem: Taj covjek , mozda zarazen, ali i cisto normalno da njegove bakterije iz njegove guzice nisu zdrave za druge,makar je zrav cocvejk , bumo rekli 100%, toliko nije zdravo za druge , da ljudi oboleju , neki i jako tesko i puno ih cak umre od zaraze od drugih. Kolibakterije svaki ima. A nisu zdrave za drugoga, samo polahku se moze priviknuti covjek drugome.
Ima jos: Radi se u seksu. Sad imam Problem, mozda i djeca tu citaju , pa nebi se smelo u svemu pricati.
Toliko cu pokusati: Te Bakterije su u zalucu, tu i ziviju i tu njim se dopada zivjeti, tu njim je najdraze, one su rodene tako da njima nasa kiselina ne smeta, one proizvode amoniak, to kao svicaju oko sebe, i neutraliziraju kiselinu oko sebe na sitno, toliko da njih ne pojede.
Sada se desi da zaludac otvori ventil u crevo , da ide hrane tamo dalje, i tako se desi da puno takvij bakteria s hranom i s kiselinom ode u creva. Tamo se dalje braniju kiseline i nema nitkoga ko bi njih ubio i zive dalje dok imaju hrane. i tako dodu do supaka.
Sta sad ? Zavisi kako ljubav vodite. Ima muskarca, necemu se dici , ako ne ponjuska prije pizzu, ili vise. Ili dize se ali voli ipak ili zena voli itd... Naprimjer se tusiralo prije i sve je cisto, a sta je za 5 minuta ili cak odma? uvjek je nesto malo ostalo i dolazi, tako male su bakterije.
Nije problem inace, problem je samo taj Helicobacter.
Sada,bumo rekli mus i zena, sve ok, godinama ili jos duze, odjednom jedan bolestan, na njemu se moze drugi zaraziti.
Moguce je muha donjela, ili negde nesto dirao gde nije bilo cisto, cak zarazeno se Helicobacterom?
Ne mora odma biti da se partner zarazio na druguj osobi.
Joj sta bi jos svega padne na pamet , treba i kraj.
Ima ljudi, ne malo, koji u sebi u zaluci i creva nose Helicobacter, ali ne boli njih zaludac. Kako to?
Prvo, takvi ljudi su veca opasnost za druge kao normalni ljudi , kojeg boli. Zasto? Jer takav misli od sebe da kako je on zdravi i da nemoze drugoga zaraziti, i onda jos prije nece ruke oprati kad je bio na WC i jo stoga...
Ima ljudi , jenostavno nisu osetljivi na zalucu, malo zivaca imaju u njemu. Pa ne reagira na te bakterije.
Zaludac je pun misica, on moz ejedno na jednu stran staviti i drugo na drugu stran i puno vise toga.

Nikada uzimati isti rucnik posle tusiranje/kupanja kao partner ili djeca, svaki mora imati svoj rucnik.
Zaraza ide samo preko usta.
To je i problem, naprimjer i u gostioni ili gde god bilo. Naprimjer u gostioni, covjek ne per ruke posle brisanja guzice, dira vrata,
sedne za stol i dira stol , to je vec dosta. Netko isto mesto dira svojim prstima i dodirne svoje usne i teo ti vraga.
Pusaci kao sam ja, brzo bi se mogli zaraziti, mi svak cas idemo s prstima do usna.
Toliko jos , nemoze se zaraziti preko puse ili ruku dati. Osim ako je frisko zarasen covjek na/u usnama ili ruka.
Ljecenje: Doktori iti , objasniti stvar, i dobiti 2 razlicitih Antibiotika, nije bas zdravo uzimati ljekove, ali pomaze.
Problem je da Antiobiotika ubija sve bakterije, nema samo lose, nego i dobre, zato nije zdravo. Al treba reseti losih da bi se prezivelo.
Ocigledno je i tako da covjek koji je bolestan na zaludac je negde 5 puta vise nervozan kao zdravi.
Puno ljudi misli da su bolesni na zaludac od nervoze, a ja kazem da nervoza dode sto je bolestan na zaludac.
Nista, ali bas nista alkohola piti u to vreme uzimanja tableta. Nece djelovati kako treba.
Isto jako vazno, posle 2 ili 3 dana vec nema nikakvih bolova, ali treba dalje uzimate sve tablete do kraja od 7 ili 10 dana.
To je vrlo vazno, jer ima i pametnijh bakteria, koje se zakriju od otrova za njih. Kao i ljudi i sve zive, kad je opasnost velika,
da nema drugog izbora, kao u ratu, zakrijes se kad bombe padaju i sve rusiju. tako se zna i bakterija zakriti i ceka, zato treba dalje uzimati, s tim se i uhvati sve bakterije.
Radi Alkohola ili ne uzimanja svih Tableta sve dane kako treba , moze doci do superinfekcije!
Sta je to?
Oni bakteriji , koji su preziveli , zasto sto su dobili svoje , ali mogli pobeci, se zakriti negde, oni su sada pametnije, naucili sta je opasnost za njihov zivot. Superinfekcija. Sada kak resiti to? Ponekad nikakada vise, ponekad s nekim drugim Antibiotikom, ali opet 2 razlicitih. Naravno, nema ih neoreniceno. Neznam tocno, nekad je i bilo 7 , koliko j edana s neznam. A problem je da i ne djeluje svaki Antibiotika na svaki bakterijum. Znaci nemoze se uzeti koji bio. Danasnja doba se to desi puno puta, da ljudi dobiju Superinfekciju, i nitko njim nemoze pomoci, i umreju. I zbog cega ? radi gluposti i ne-reda ima ti kod pijace ili uzme samo pola dana itd...
Blues Willis is offline  
Odgovori s citatom