Pogledaj jedan post
Old 31.12.2016., 00:44   #23
Quote:
robndi kaže: Pogledaj post
Nekako razmišljam ,da odem i ostavim sve jer ovo se ne da izdržati.Imao sam i infarkt i sve je super prošlo ali sad mi se događa takav stres,da nije normalno.Imam osječaj,da če me to uništit.
Situacija je teska i skroz je normalno da ti je tesko i da si pogubljen. Nisam sigurna koliko bi ti bilo lakse da pobjegnes, mozda na prvu da, ali nakon sto bi ti se glava ohladila i ti postao svjestan novonastale situacije... Moglo bi biti gadno. A trenutna situacija je friska i duboko sam uvjerena da se stvari mogu odigrati kako je najbolje za sve upletene.
Supruga je jos jace emocionalno upletena u pricu i vjerujem da joj je jos veci kaos u glavi i srcu. Bozic je prakticki bio jucer. Uz brigu o mami, pitanje je koliko je uopce proradila ovo sto vas je zateklo. Dodaj tome i griznju savjesti sto hoce da joj mama ide u dom te griznju savjesti sto mama nije u domu i vama je na teret.
Pohvalno je sto si voljan reagirati odmah. Mislim da iskrenim razgovorom i podrskom supruzi mozes pomoci i sebi, i njoj, i vasoj obitelji.
Sretno
__________________
Et viens avec moi!

Zadnje uređivanje Xiang Chi : 31.12.2016. at 00:55.
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom