Pogledaj jedan post
Old 08.10.2017., 07:01   #9876
Ja pak imam cimera koji uspješno sam kupi svoje namirnice ili nešto ako treba za kuću ali kad sam ga zamolila da mi uzme litru mlijeka u dućanu nije jer nema baš onog mlijeka koje ja inače pijem (zapamtio brand) samo drugo neko mlijeko
Nakon što smo razjasnili da ne mora biti baš onaj isti brand nije bilo problema

Što se tiče ovog što je Pješčana linkala - da. On point.
E sad, ja uvijek nekako mislim da ako u startu kreneš dijeliti chores i imaš normalnu drugu polovicu koja je sposobna povezati očisti stol - ako vidiš veš na podu - baci u laundry bin - ako je laundry bin pun stavi prati, da nema tih problema s godinama jer se nekako skladno podijele chores i mental load te se nitko ne pravi fin oko ničega.

Što se tiče tampona i uložaka uvijek sam bila u vezi s muškarcima koji razumiju da su ženama tamponi ili ulošci isto kao wc papir. Nije izbor, nije craving, nego potreba. Tako da ako sam zamolila da mi se putem uzme nešto od toga nije bilo problema. Eventualno - koji točno tamponi/ulošci ako se takva situacija prvi put dogodila.

Uopće ne znam kako bih reagirala da dobijem odgovor "ajme, ne, ja sam muškarac, ne mogu kupiti tampone." Vjerojatno ne dobro.
Aese is offline