Pogledaj jedan post
Old 22.06.2012., 15:29   #15
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post

Advance prepisuje od svih antizapadnih medijskih kuća, ali najviše od RT, pa bih rekao da su ruski plaćenici. A kako je Hrvatska u NATO, to bi se moglo nazvati nacionalnom izdajom.

A što se tiče svetinje zvane NATO, koju sada neki žele pretvoriti u novokomponiranu hrvatsku svetu kravu, evo ja kažem:

da je NATO danas zločinačka mašinerija za ubijanje i podjarmljivanje kojoj bi i Hitler pozavidio

Da to sranje vode opskurni tipovi koji bi svi čoporativno trebali završiti na sudu za ratne zločine, umjesto [to oni prisiljavaju male zemlje da isporucuju svoje ljude

DA su ti tipovi jedna grupa ljudi koja je prigrabila ogromnu političku, ekonomsku i vojnu moć i nemilice uništava i ubija svakoga ko im se nađe na putu njima i njihovoj fašističkoj želji da ovladaju svijetom.

U svemu tome su podjarmili mainstream medije pomoću kojih sprovode sve manje uspješan totalitarni propagandni brainwashing i kojim svoje zločine i svinjarije nastoje opravdati i prodati pod firmom tobožnje borbe za demokraciju i ljudska prava.

A u stvari se radi o porobljavanju drugih zemalja u želji za svjetskom dominacijom i uvođenjem njihove globalne diktature i modernizirane varijante neokolnijalizma što znači vojnog porobljavanja kao preduvjeta za pljačku tuđih dobara i resursa.

Ali ako Bog da to nije uspjelo ni Hitleru pa neće ni njima.

A što se tiče hrvatskog članstva u toj razbojničkoj organizaciji, to je došlo zato što je to jedini način da budeš pošteđen eventualnog nasilja i terora od strane te iste bulumente kriminalaca i ratnih zločinaca. I zato ne smatram to članstvo uopće relevantnim za bilo što.

Jesam li ja sada izdajnik u vražju mater? Jesmo li sada iydajnici svi mi koji j....o mater svoj toj poganoj bratiji?

Baš sam se zabrinuo!


P.S. nešto mi pade na pamet, u svjetlu svega ovoga, a zašto mi uopće Hitlera napadamo i nazivamo zločincem? Pa ako je ovo taj ideal takozvanoga NWO, onda je Hićo zapravo bio genij koji je svojim vizionarstvom današnjoj imperijalističkoj eliti utro put i dao ideju, primjer i viziju.
Ringo10 is offline