Pogledaj jedan post
Old 13.12.2016., 00:53   #23
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Da li si možda mislio na ovog višeg boga , glavatog greysa:

http://www.alienhub.com/proxy.php?im...bdfa250d70e29b

http://www.alienhub.com/threads/alei...nection.34393/

Ovaj glavati greys je inače Aiwass-Lam kojega je Aleister Crowley smatrao kosmičkom inteligencijom i koji mu je izdiktirao njegovu poznatu knjigu zakona.
I što mislite koja je to vrsta vanzemaljca?
Ovo je i ovako točno izgleda Orionski Anunnaki vanzemaljac iz 4dimenzije koji je inače vrlo visoki humanoid sa jako velikim/širokim gornjim dijelom glave.
Anunnakiji su glavni mozgovi u Orionskom carstvu , nisu im velike glave bez razloga.

Crowley je o svojim astralnim projekcijama/putovanjima u nižu 4 dimenziju , koje je sve uredno bilježio , mnogo puta pisao o susretima sa demonima iz različitih etira.
I što mislite tko su u stvari ti demoni iz etira?

Crowleyovi demoni iz etira su ustvari Orionski Reptoidi/Reptili vanzemaljci iz nižeg astrala koji je Crowley često posječivao tako da je tamo postao kao domači. Reptili izgledaju kao demoni i to je kroz cijelu povijest bilo pogrešno tumačeno jer su ih mnogi ljudi imali priliku sresti i u astralnim projekcijama u nižoj 4astralnoj dimenziji i u nekim situacijama kada su se materijalizirali u fizičkoj 3 dimenziji. Demoni su ustvari Reptili a ne nekakve halucinacije koje prati veliki strah.

Upravo je tako kako si rekao: "Ti vanzemaljci,npr. oni glavati greysi to su vam samo lica viših bogova".
Stari narodi i ljudi su ih uglavnom nazivali "bogovi koji su sišli s neba" jer kako će ih drugačije nazivati kad nije u ono vrijeme u njihovim parametrima konceptualizacije postojalo nešto kao svemirski brod.

I onda u knjizi postanka među ostalim piše kako su se bogovi množili sa ženama zemaljskim ili drugim riječima Anunnakiji sa ženama zemaljskim , iz čijeg miješanja su stvoreni/rođeni hibridi koji su među ostalim bili prvi faraoni u Egiptu sa malo večim gornjim dijelom glave(ali ne toliko velikim kao u očeva Anunnakija) i koje su ondašnji ljudi smatrali i nazivali bogovima jer ovi i jesu bili iz loze/gena bogova- Orionskih Anunnakija.
Svi oteti opisuje te greyse kao mala bica.
Citao sam o svjedocanstva otetih i ne znam sto da mislim. Zanimljivo mi je da ih svi opisuju vrlo slicno...greysi.
Ovi sto su bili oteti govore da su pazili da ih fizicki ne ozlijede. Nisu ih dozivljavali kao neprijateljski nastrojene, ali su oni bili jako ljuti sto su ih oteli.
Zanimljivo mi je jedno svjedocanstvo vrlo ljutog farmera koji je uspio unatoc blokadama u umu ( kako on opisuje ) nasrnuti na greysa. On je to bice smatrao fizicki jako slabim i mislio je da ce ga ubiti jednim udarcem... nije ga uspio ni pomaknuti. Sokirao se kada je vidio koliko je on slab u odnosu na "krhko bice". Bice nije reagiralo agresivno na napad iako se on prepao da ce ga sada ubiti
Ne znam... sigurno jos negdje postoji nekakav zivot, a sad posjecuju li nas i zanimamo li ih uopce...
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom