Pogledaj jedan post
Old 12.10.2017., 18:27   #22
Quote:
JohnDoe-25 kaže: Pogledaj post
Znači po tvome, do mirovine nikad, a da ipak počneš jednom raditi? Da sam Hrvat, išao bi u ribare! Ide ribarica na posao sa mrežom za srdele, kasno u veće izbaci mrežu, sa dva -3 čamca sa lanternom da privabe ribi ili da tamo opstane, a jedan od njih lovi sa pešakafondom lignje, uplaši jatu, zaradi 100 ili 200€, a barka sa 5-6 ljudi izgubi 3.000€!
To je vama problem, ne neki Srbi, turisti, čak ni Crkva vam tada nije baš toliko gadna - zar ne?

Radim ja bez brige, i po 12 h dnevno, što misliš koliko zaradim kad uplatim 2000 kn u proračun.



Mislim da interesi umirovljenika i starijih ljudi općenito dolaze do izražaja, puno više, nego interesi mladih, zato i odlaze van. Ovom državom vladaju starci, po načelima po kojima se njima vladalo kad su oni bili mladi, problem je što to i onda nije funkcioniralo, a danas još manje funkcionira.
a što češ demokracija je stvar manjine i večine, ako imaš 50% plus jedan galas onda ti vodiš orkestar,

ali to nema veze sa uvodom u ovu temu ja sam htio reći da su mirovine male i zato što manji dio umirovljenika, oni sa privilegiranim mirovinama, troše prema broju umirovljenika mnogo više nego ostatak umirovljenika iz rada

Zadnje uređivanje irdeto : 12.10.2017. at 18:37.
irdeto is offline  
Odgovori s citatom