Pogledaj jedan post
Old 13.08.2009., 19:46   #15
Quote:
bjelovarcanka kaže: Pogledaj post
bok curke!evo danas ja bila kod ginekologa,na pregledu,ali naravno ni pregled ni brisevi mi nisu radeni,,ja cu njih sve tuziti,, kad ce biti kasno onda ce biti ono nismo znali.... ja njemu kazem da imam iscjedak obilni zutosmeckasti,pece me,boli me trbuh ,,sa neugodnim mirisom,i da imam zarenjei dok mokrim imam pritisak u trbuhu,, aon meni ni 5-6 dao vaginelete rojazol,, a za mengu sam mu rekla da nemam 6mj,da imam policisticne jajnike dao mi je duphastone 2x1 mislim kroz 5 dana! rekao mi je da ako ne dode menga za 2 tjedna da dodem... sta covjek treba napraviti da mu se napravi brisevi i pregled! katastrofa! e,mene zanima kakve su to tablete !!!!mijenjala sam ih vec 2-3 doktora vec mi je muka!! a svi su izbjegavali mi raditi pregled, a izlijecena sam od hpv i htjela bih nekakav bris na hpv i opcenito briseve,, a da ne spominjem papu,,zadnji put mi je radena u 9mj prosle godine!
A da se ti draga ljepo zaputiš privatniku? Ja sam isto odustala od socijalaca i sad baš moja kolegica ide u polikliniku harni na papu,kolposkopiju,sve briseva i genotipizaciju hpv-a za 1500 kn,naravno jesu to novci,ali ipak je sve to i doktorica je super,a nalazi gotovi kroz 10.-ak dana,ne moraš ti to sve,ali ipak bi ti preporučila privatnika.
__________________
U okrutnim kandžama okolnosti nisam ni trepnula niti glasno zaplakala...

Anila`s HPV....
ANILA is offline  
Odgovori s citatom