Pogledaj jedan post
Old 06.04.2010., 21:51   #13
Inače ne volim pisati na ovakve postove iz razloga što nisam imao ni jedno ni drugo, pa da ne ispadnem kreten. Ali oba auta su mi prehebena pa budem, možda se i izvuče što pametno. Koliko sam čuo BMW E60 vrlo brzo dosadi ljudima. Dvojica prijatelja su ih mijenjali zbog interijera, obojica su rekli da im je dosadan interijer. Meni isto baš ne paše taj interijer, ali prešao bih lako preko toga jer 530d leeeeti. To je nešto nevjerojatno, za takvu limuzinu, hvatanje i držanje zavoja, ubrzanja, ufff... kao što sam rekao, e60 nisam vozio, vozili su me drugi. Vozio sam e90, ali to je sve stisnuto naspram ovoga. U svakom slučaju, i da nema x drive, dtc predobro obavlja posao. Audi A6 ima predobar interijer, udoban, oku ugodan, prstima, ma svemu. Samo je s vjetrobranom neki problem, kao da je šajba iskrivljeno sferična i kao da se iskrivljava slika, full malo ali mene od toga boli glava. Možda je bila slučajnost, ali vozio sam se u dva i bio je isti problem. Nisam ništa pitao, ali eto, na to je dobro obratiti pozornost prilikom kupnje. Prijatelj ima A6, doduše i dvaput mu je otišla ručna, ako ju se može tako nazvati, parking kočnica na gumbić je zablokirala. Ako je tako na svima, da nebi poslije bilo, jao...
Lajtung is offline