Pogledaj jedan post
Old 16.05.2007., 10:20   #6
Quote:
max000 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Lani sam pisao o svome slomljenome srcu.... Pred par mjeseci taman došao k sebi, a evo sada opet sa grčem u želucu....

Jedva da smo si par sms-a poslali zadnjih god.dana... Ono čestitke i sl., a predmalo nakon kratkog susreta opet uletjeli u nazovimo ga ponovni pokušaj... Prvih par tjedana je bilo puno emocija, a sada mi se čini da se ona ponovno dvoumi... Kvragu, a baš sam se bio skulirao. Rekli smo da nećemo brzat, ali su me ponjeli osjećaji koji su se prenaglo vratili... Očito je da se volimo, ali na trenutke je očito da je meni više stalo da uspijemo... U toj sam vezi uvijek ja bio taj koji nije stajao na zemlji.. Ona je bila prisebnija i razboritija. Ja iako stariji nikako da uhvatim uzde i ukrotim te svoje osjećaje koje nemogu kontrolirat. Kvragu samo zato jer mi je sada rekla da je umorna i da joj se neda nazvat me nemogu spavat. A i nije mi baš neki razlog da se bediram. A šta reć... Šta reć kad je do bola volim??? Kako se skulirat i ne shvaćat dvosmisleno poruke koje mi šalje.... Zašto sam ja takav da bi je nazvao i da sam nervozan i lud nakon 200 sati posla?? A zašto pak s druge strane ne prihvatit činjenicu da nemamo svi isto poimanje nekih postupaka... Njoj možda to ne znači toliko, i samo se zbog umora ne javlja...Inače radila je do kasno u noć...Kompliciram i jebem sam sebe u mozak... Znam i sam da ću je sa svojom nesigurnošću samo odbit.. Oduvijek sam osjećaje lako dijelio... Volio bi da sam zatvoreniji, jer je nažalost istina da čim si indiferentniji da te suprotna strana više želi...


Dali je vama uspjelo da nakon par prekida sa dužim razdobljima riješite probleme, obnovite vezu i pronađete sreću????

I kako kontrolirate svoju nesigurnost??

e stari moj ti kao da si moja kopija, ali u muškom obliku...

ista stvar.
u biti ne znam šta ti reći, ja sam sa svojim imala takva razdoblja, onda prekid gdje se nismo ni čuli ni vidjeli jer smo najveći naprijatelji na svijetu, onda opet pokušaj, more emocija, onda ja userem sa svojom nesigurnošću (to valjda druge hladi) ili ih čini previše sigurnima kad im netko stalno kvoca da je nesiguran...
nametanje osjećaja guši... jako guši i čim prije to shvatiš to bolje za tebe samog.

ti si previše zaljubljen u nju, voliš je najviše na svjetu...
ne vjerujem ti.

previše si zaljubljen samo zato što je ona tako hladnija i što je na početku ona ta koja je digla ruke, proradio ti je EGO, razmisli malo o tome i vidjeti ćeš.
da si ti u međuvremenu upoznao drugu koja bi te oborila s nogu, vjeruj mi, ove bi se samo lijepo sjetio.

ego... joj da ga je i meni naučiti kontrolirati...
that_lady is offline  
Odgovori s citatom